Muzyczne lato - koncerty letnie

  • termin : 07 Lipca 2019 - 25 Sierpnia 2019
  • godzina : 17.00
  • miasto : Wejherowo
  • ulica : Park im. Majkowskiego
  • bilety : wstęp wolny
  • www : http://www.wck.org.pl
logo
A A

W każdą niedzielę lipca i sierpnia w Parku im. Aleksandra Majkowskiego o godz. 17:00 odbywają się występy w ramach cyklu Muzyczne Lato.

PROGRAM Koncertów Letnich w Parku:

07.07.2019 DUO FLAMENCO – GORĄCY KONCERT LETNI godz. 17:00
Wystąpią: Michał Czachowski - gitara flamenco
Krzysztof Nowakowski - instrumenty perkusyjne
Agnieszka Malicka - taniec flamenco

14.07.2019 ŁAWECZKA – GORĄCY SPEKTAKL LETNI godz. 17:00

Spektakl w reżyserii Wojciecha Rybakowskiego.

21.07.2019 OLA KOTŁOWSKA & BAND – GORĄCY KONCERT LETNI godz. 17:00

28.07.2018 WEJOGRANIE – Polana Piknikowa godz. 17:00

Wejogranie pełne będzie atrakcji! Z myślą o dzieciach przygotowano program rozrywkowy "Budyń Julka Tuwima". Powodów do śmiechu dostarczy występ kabaretu "Chyba". Nie zabraknie też koncertów - wystąpią zespół GASP i gwiazda wieczoru - Sylwia Grzeszczak, doskonale znana z takich przebojów jak "Tamta dziewczyna", "Bezdroża", czy "Księżniczka". Nie zabraknie też pokazu Strongman, dmuchańców dla dzieci, konkursów i niespodzianek.

04.08.2019 BARTOSZ SMORĄGIEWICZ ENSEMBLE – GORĄCY KONCERT LETNI godz. 17:00
Grupa powstała w 2014 roku. Kwartet tworzą znakomici instrumentaliści, a ich spontaniczna improwizacja powoduje entuzjastyczne przyjecie na koncertach.

11.08.2019 TOMASZ CHYŁA QUINTET – GORĄCY KONCERT LETNI godz. 17:00
Tomasz Chyła Quintet to zespół wywodzący się z gdańskiego środowiska jazzowego, szturmujący przebojem polską scenę jazzową. Występowali na prestiżowych festiwalach jazzowych w Polsce i na Świecie. Koncertowali w znakomitych klubach w kraju i zagranicą.
Wystąpią:
Tomasz Chyła -skrzypce
Piotr Chęcki - Saksofon
Szymon Burnos - fortepian, elektronika
Konrad Żołnierek - kontrabas
Sławek Koryzno - perkusja

18.08.2019 BARBARA BRODA – MALON Z ZESPOŁEM – GORĄCY KONCERT LETNI 17:00
Koncert ten,to muzyczna podróż wspomnień, w których główną rolę odgrywają dwie wyjątkowe kobiety: Bursztynowa Dziewczyna-Anna Jantar i Kobieta Motyl-Irena Jarocka. Niezwykle barwne,delikatne a zarazem silne,odważne i wierne sobie kobiety,które pokochały miliony. Ich twórczość zawsze była i będzie w pamięci każdej wrażliwej na piękno osoby. Filtrujemy te piosenki przez siebie i pragniemy zaprezentować je Państwu w nieco innych aranżacjach..bliskich Naszemu sercu.

26.08.2018 Teatr Tęcza O TRZECH ZAKLĘTYCH KRÓLEWNACH, CZYLI OPOWIEŚCI ROZBÓJNIKÓW – GORĄCY SPEKTAKL LETNI… DLA DZIECI godz. 17:00
To kolejna międzynarodowa produkcja sceny przy ul. Waryńskiego w Słupsku. Historię o tym, jak banda zbójców znajduje w lesie dziecko i chcąc je uspokoić opowiada mu bajki o królewnach, napisała dla Tęczy Nadia Uherova ze Słowacji, reżyserką i scenografką jest Lucka Svobodowa, także Słowaczka. Muzykę komponuje Miłosz Sienkiewicz. W rolach zbójów wystąpią - oczywiście - słupscy lalkarze.