Cirque du Soleil: OVO

  • termin : 21 Kwietnia 2023 - 23 Kwietnia 2023
  • miasto : Sopot
  • ulica : Plac Dwóch Miast 1
  • miejsce : Ergo Arena
  • bilety : od 189,00 zł
  • www : http://www.ergoarena.pl
logo
A A

Cirque du Soleil z radością ogłasza swój powrót do Polski z niesamowicie energetyczną i pełną akrobacji produkcją w nowej odsłonie. Podziwiaj ulubione akrobacje, zobacz nowe akrobatyczne akty! OVO przenosi nas w świat owadów, ich nieustannego ruchu i wesołego zamętu. Spektakl odkrywa przed nami piękno różnorodności świata owadów, ich wielobarwności i wyjątkowych temperamentów. Najbardziej gorąco przyjęte przez polską publiczność show, powraca w nowej wersji. Nie przegap!


O OVO


Od potężnych świerszczy odbijających się od trampolin po hipnotyzującego pająka wijącego się w swojej sieci, OVO (po portugalsku "jajko") emanuje niezwykłą energią, która pobudza wyobraźnię. Zabawny i chaotyczny, a jednocześnie uroczy i żywiołowy spektakl OVO oczarowuje widza w każdym wieku. Składający się ze 100 osób z 25 różnych krajów, w tym 52 artystów, OVO wprowadza na scenę unikalne, akrobatyczne akty na najwyższym poziomie, które na nowo definiują granice ludzkich możliwości. Od momentu otwarcia w Montrealu w 2009 roku, OVO zachwyciło ponad 7 milionów widzów w 155 miastach w 26 różnych krajach.


CIRQUE DU SOLEIL


Cirque du Soleil przedefiniował postrzeganie na świecie cyrku od małego, miejskiego po znaną na świecie markę. Kanadyjska organizacja z siedzibą w Montrealu stała się liderem w dziedzinie rozrywki na żywo, tworząc światowej klasy wciągające i kultowe spektakle na 6 kontynentach. Cirque du Soleil zdobywa publiczność swoją wiarygodnością, otwartością. Ma zaszczyt współpracować z artystami z 90 krajów na całym świecie; jej nadrzędnym celem jest wywieranie pozytywnego wpływu na ludzi, społeczności i planetę za pomocą swoich najważniejszych narzędzi: kreatywności i sztuki. Na przestrzeni lat Cirque du Soleil zainspirował ponad 215 milionów ludzi w ponad 70 różnych krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie cirquedusoleil.com.


Alter Art Show


Alter Art Show to największy niezależny promotor w Polsce i jeden z liderów polskiego rynku Kolejowy Odjazd SOPOTlive entertainment w zakresie organizacji spektakularnych widowisk, koncertów i festiwali na najwyższym poziomie, gromadzących dziesiątki tysięcy osób. Alter Art Show to marka, promująca wydarzenia m. in. Cirque du Soleil, Disney On Ice , Monster Jam, Psi Patrol LIVE Szczegóły na: www.alterartshow.pl


Daty i godziny spektakli 2023 w ERGO ARENIE: 21.04 – 19:00, 22.04 – 15:00 i 19:00 oraz 23.04 – 12:00 i 16:00


KUP BILET


Noclegi w Sopocie - są tutaj


Atrakcje turystyczne Sopotu - są tutaj