FETA 24. Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych - impreza przeniesiona na 2022 rok!

  • termin : 08 Lipca 2021 - 11 Lipca 2021
  • miasto : Gdańsk
  • bilety : wstęp wolny
  • www : http://www.feta.pl
logo
A A

UWAGA! Wydarzenie odwołane z powodu epidemii COVID-19. Następna edycja za rok.


FETA jest jednym z największych i najbardziej znaczących plenerowych festiwali teatralnych w FETA Gdańsk 2021Polsce i tej części Europy. Umożliwia mieszkańcom Gdańska i turystom poznanie najwartościowszych zjawisk i trendów we współczesnym teatrze plenerowym i teatrze tańca, zarówno polskim, jak i światowym. Prezentuje widzom w różnym wieku i o zróżnicowanym poziomie wykształcenia wartościową ofertę teatralną bogatą w oryginalne środki ekspresji artystycznej, komentującą współczesną rzeczywistość.


Warto wspomnieć, że FETA otrzymała prestiżowe wyróżnienie międzynarodowej platformy kulturalnej „Europe for Festivals, Festivals for Europe (EFFE) - EFFE Label 2017-2018.

Letnia oferta kulturalna Trójmiasta jest bogata w wydFETA Gdańsk Festiwal Teatrów Ulicznycharzenia komercyjne, natomiast Festiwal FETA jest wydarzeniem niekomercyjnym, prezentującym wysokiej jakości europejskie produkcje teatralne. Łączy w sobie wysokie walory artystyczne z przystępną formą przyciągającą ogromne ilości widzów. Atrakcyjna formuła i darmowy dostęp do spektakli powodują, że widzem może być i jest każdy, niezależnie od poziomu wykształcenia, zamożności, czy świadomości kultury.

Organizator: Miasto Gdańsk, „Plama” Gdański Archipelag Kultury


Program 24. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych FETA - w 2Dobre Tanie Taxi Gdańsk Trójmiasto022 roku 


 


 


  24. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2021


Noclegi w Gdańsku - są tutaj 


Mykowa Góra - piękne miejsce na wakacje na Kaszubach!


Piękne miejsce na wakacje - Kaszuby - Mykowa Góra