FETA 24. Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych - przeniesiony na 2021 rok!

  • termin : 09 Lipca 2020 - 12 Lipca 2020
  • miasto : Gdańsk
  • bilety : wstęp wolny
  • www : http://www.feta.pl
logo
A A

UWAGA!!! 24. edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA - ze względu na pandemię koronawirusa została przeniesiona na 2021 rok.

FETA jest jednym z największych i najbardziej znaczących plenerowych festiwali teatralnych w FETA Gdańsk 2020Polsce i tej części Europy. Umożliwia mieszkańcom Gdańska i turystom poznanie najwartościowszych zjawisk i trendów we współczesnym teatrze plenerowym i teatrze tańca, zarówno polskim, jak i światowym. Prezentuje widzom w różnym wieku i o zróżnicowanym poziomie wykształcenia wartościową ofertę teatralną bogatą w oryginalne środki ekspresji artystycznej, komentującą współczesną rzeczywistość.


Warto wspomnieć, że FETA otrzymała prestiżowe wyróżnienie międzynarodowej platformy kulturalnej „Europe for Festivals, Festivals for Europe (EFFE) - EFFE Label 2017-2018.

Letnia oferta kulturalna Trójmiasta jest bogata w wydFETA Gdańsk Festiwal Teatrów Ulicznycharzenia komercyjne, natomiast Festiwal FETA jest wydarzeniem prezentującym wysokiej jakości europejskie produkcje teatralne, łączy w sobie wysokie walory artystyczne z przystępną formą przyciągającą ogromne ilości widzów. Atrakcyjna formuła i darmowy dostęp do spektakli powodują, że widzem może być i jest każdy, niezależnie od poziomu wykształcenia, zamożności, czy świadomości kultury.

Organizator: Miasto Gdańsk, „Plama” Gdański Archipelag Kultury


Program 24. Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych FETA 2021 - wkrótceDobre Tanie Taxi Gdańsk Trójmiasto


 


 


 


  24. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych FETA 2020


Noclegi w Gdańsku - są tutaj 


Mykowa Góra - piękne miejsce na wakacje na Kaszubach!


Piękne miejsce na wakacje - Kaszuby - Mykowa Góra