Święto ulicy Mariackiej 2019

  • termin : 31 Sierpnia 2019
  • godzina : 17.00 - 22.00
  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Mariacka
  • bilety : wstęp wolny
  • www : http://amberexpo.pl
logo
A A

Ulica Mariacka jest uznawana za jedną z najpiękniejszych uliczek Europy. Raz w roku Mariacka świętuje, a jej przedproża tętnią życiem, sztuką i muzyką. Program wieczoru tworzą właściciele tutejszych galerii, artyści, restauratorzy, zaprzyjaźnione instytucje i organizacje oraz sami mieszkańcy. Wieczór tradycyjnie kończy pokaz mody i biżuterii.


W tym roku ulica Mariacka świętuje po raz dziesiąty.Święto ulicy Mariackiej Gdańsk


Klimatyczne kolorowe oświetlenie ulicy zapewni Grupa Profit. Święto Ulicy Mariackiej ma już swoją tradycję wśród wydarzeń odbywających się w Gdańsku, i tak co roku jedną z najpiękniejszych uliczek Gdańska odwiedzają tłumy gości. Zapraszamy serdecznie :-)


Organizator: Międzynarodowe Targi Gdańskie SA, Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników
www.ambermart.pl


PROGRAM 10. ŚWIĘTA ULICY MARIACKIEJ 2019


Zwieńczeniem AMBERMARTU będzie towarzyskie spotkanie na ulicy Mariackiej – uznawane za najpiękniejszą w Gdańsku i nazywanej także Bursztynową Piątą Aleją – tym razem pod hasłem „Bursztynowa Mariacka”.
Organizatorzy – Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie – zapraszają do spędzenia potargowego wieczoru w atmosferze sztuki i designu w niezwykłej, architektonicznej scenerii oraz licznych atrakcji muzycznych, wystawienniczych, związanych z popularyzacją wiedzy o bursztynie na tej niezwykłej ulicy.


Szczegółowy program - znajduje się na plakatach poniżej.


Zapraszamy na Święto Ulicy Mariackiej 2019!