Festiwal Legend Rocka i Charlotta Rock Festival - koncerty 2022

logo
A A

Dolina Charlotty w okolicach Ustki i Słupska (Strzelinko 14) serdecznie zaprasza na Festiwal Legend Rocka oraz Charlotta Rock Festival.


Wybierając się w to piękne miejsce na Pomorzu (100 hektarów lasów, jezior i łąk) warto skorzystać przy okazji i przed lub po koncertach skorystać z wieli dostępnych tu atrakcji.


Charlotta Rock Festival 2022


✔️ 12. czerwca 2022


Po wielkim sukcesie koncertu polskich gwiazd (Organek, Nosowska, Zawiałov, Domagała), który odbył się z okazji 10-lecia Resort & SPA w czerwcu 2019 roku w Dolinie Charlotty chcemy kontynuować tego rodzaju wydarzenia pod nazwą Charlotta Rock Festival.

Potencjalnie koncerty Charlotta Rock Festival są skierowane do młodszego pokolenia, a w rzeczywistości amfiteatr jest zapełniony całym spektrum wiekowym.


I odsłona Charlotta Rock Festival odbędzie się 12 czerwca 2022 roku. Wystąpią:
👉 Daria Zawiałow
👉 Mrozu
👉 Karaś / Rogucki

Jesteśmy Przekonani, że ten koncert przejdzie do historii jako wielkie wydarzenie artystyczne i będzie wspaniałą kontynuacją poprzedniej edycji Charlotta Rock Festiwal. 


Bilety - można kupić  tutaj


✔️ 16. lipca 2022 - Alice Merton


Alice Merton - niemiecko-kanadyjsko-irladzka piosenkarka i kompozytorka wystąpi w ramach Charlotta Rock Festiwal z supportem realizowanym przez polski zespoł Sorry Boys.


Więcej informacji o występie - jest tutaj
Bilety do nabycia są tutaj


✔️ 17. lipca 2022


II odsłona Charlotta Rock Festival.


W Amfiteatrze Doliny Charlotty wystąpią kolejne gwiazdy polskiej sceny muzycznej:


👉 Krzysztof Zalewski
👉 Natalia Przybysz
👉 Smolik
👉 Kev Fox


Bilety na koncerty są do nabycia - tutaj


Pozostałe koncerty w Dolinie Charlotty - są poniżej


   Festiwal Legend Rocka  


Wszystkie zespoły pojawiające się w Strzelinku występują pod Festiwal Legend Rocka Dolina Charlotty - występ Carlosa Santanynazwami z lat 70. i 80. w najbardziej wiarygodnych składach. Jakkolwiek upływający czas zabiera ze sobą kolejnych muzyków to występujący w Dolinie Charlotty artyści dają z siebie wszystko i to na najwyższym poziomie.
Widzowie kolejnych edycji Festiwalu Legend Rocka podkreślają unikalny klimat tego miejsca i wydarzenia. Dobra energia udziela się wszystkim, a Festiwal - dzięki publiczności, artystom i organizatorom - z roku na rok sam buduje i utrwala swoją legendę...


Gwiazdy poprzednich edycji Festiwalu Legend Rocka - są tutaj
Koncerty i występy w Dolinie Charlotty 2022


UWAGA!


✔️ 15. czerwca 2022 - Alice Cooper!


Jedyny koncert w Polsce powracającej na scenę Alice Cooper.
Gościem specjalnym wydarzenia będzie występ Michaela Monroe, wokalisty oraz jednego z założycieli glam/metalowego zespołu Hanoi Rocks!


Więcej informacji o występie - jest tutaj
Bilety do nabycia są tutaj (Biletomat.pl)


✔️ 17. czerwca 2022 - Kabareton


"Fachowca zatrudnię" - mistrzowski kabareton w Dolinie Charlotty!
Prowadzący wieczór Kabaret Chyba zaprezentuje poczet fachowców polskich. Od naprawiających "złotych rączek", przez mistrzów sportu, aż po politycznych magików. Swoje najlepsze skecze zaprezentują:


👉 kabaret Smile
👉 kabaret Paranienormalni
👉 Kabaret Moralnego Niepokoju


To będzie fachowy kabareton! Bilety - są tutaj


✔️ 6. sierpnia 2022 - KRAFTWERK!


Pionierski, kultowy zespół awangardowej muzyki elektronicznej. Należy do grona najbardziej wpływowych grup muzycznych w historii; uhonorowany wprowadzeniem do Rock and Roll Hall of Fame.


Więcej informacji o występie - jest tutaj
Bilety do nabycia są tutaj
Przyjazd na Festiwal warto połączyć ze zwiedzaniem licznych atrakcji na miejscu (m.in Fokarium, Wodne ZOO).    Atrakcje Doliny Charlotty  - są tutaj
Noclegi- patrz - Strzelinko, Ustka, okolice Ustki

Atrakcje turystyczne Ustki i okolic - są tutaj           


Festiwal Legend Rocka 2022 w Dolinie Charlotty!