13. Festiwal Legend Rocka 2019

  • termin : 27 Lipca 2019
  • godzina : 21.30
  • miasto : Strzelinko
  • miejsce : Dolina Charlotty
  • bilety : 150 - 250 zł
  • www : http://www.legendyrocka.com
logo
A A

Dolina Charlotty w okolicach Ustki i Słupska (Strzelinko 14) serdecznie zaprasza na Festiwal Legend Rocka 2019.


29 czerwca 2019, po raz pierwszy w Polsce, zagra John Fogerty! 


17 lipca 2019 w Strzelinku wystąpi zespół Foreigner.


25 lipca 2019 odbędzie się koncert Thirty Seconds to Mars!


27 lipca 2019 o 21:30 na 13. Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty wystąpi zespół Status Quo!


1 sierpnia 2019 o 22:00  wystąpi po raz pierwszy w Polsce, trzykrotny laureat nagrody Grammy - zespół Los Lobos!
Bilety już w sprzedaży na eventim.pl i ticketmaster.pl!


3 sierpnia 2019 zobaczymy The Australian Pink Floyd Show


   Festiwal Legend Rocka 2019  


Wszystkie zespoły pojawiające się w Strzelinku występują pod Festiwal Legend Rocka Dolina Charlotty - występ Carlosa Santanynazwami z lat 70. i 80. w najbardziej wiarygodnych składach. Jakkolwiek upływający czas zabiera ze sobą kolejnych muzyków to występujący w Dolinie Charlotty artyści dają z siebie wszystko i to na najwyższym poziomie.
Widzowie kolejnych edycji Festiwalu Legend Rocka podkreślają unikalny klimat tego miejsca i wydarzenia. Dobra energia udziela się wszystkim, a Festiwal - dzięki publiczności, artystom i organizatorom - z roku na rok sam zaczyna tworzyć swoją legendę...


Gwiazdy poprzednich edycji Festiwalu Legend Rocka - są tutaj


Przyjazd na Festiwal warto połączyć ze zwiedzaniem licznych atrakcji na miejscu (m.in Fokarium, Wodne ZOO).    Atrakcje Doliny Charlotty  - są tutaj


  Imprezy na X-lecie Doliny Charlotty 


W czerwcu 2019 roku mija dziesięć lat od kiedy Hotel Dolina Charlotty przyjął pierwszych Gości. Z tej okazji, w ciągu 2019 przygotowano wiele konkursów, promocji i różnorodnych atrakcji towarzyszących tej okrągłej rocznicy. Gorąco zapraszamy!


★ 8 czerwca 2019, godz. 19 - koncert jubileuszowy w amfiteatrze Doliny Charlotty - STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!  Imprezę poprowadzą Artur Andrus i Marek Niedźwiecki, a wystąpią: Daria Zawiałow, Paweł Domagała, Katarzyna Nosowska i Ørganek.


15. czerwca 2019, godz. 19 - Gorzko! Gorzko! Czyli weselny Kabareton w Dolinie Charlotty.
To kolejna edycja bardzo udanej imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Amfiteatru Doliny Charlotty. Zapraszamy na kontynuację romantycznych uniesień, których nieuchronnym efektem musi być WESELE!
W Weselnym Kabaretonie udział wezmą kabarety: Ani Mru Mru, Paranienormalni, Smile, Czesuaf, Chyba oraz Marcin Daniec, a całość zostanie poprowadzona przez Roberta Motykę i Michała Paszczyka, w reżyserii Beaty Harasimowicz i z oprawą muzyczną zespołu Jarosław Barów Band. Widowisko uświetnią również swoimi występami uczestnicy warsztatów kabaretowych w Dolinie Charlotty – warsztaty będą odbywały się już po raz drugi, a występ na scenie Amfiteatru będzie ich uwieńczeniem.


07. lipca 2019 - Cyrk Eloize ze swoim SHOW SALOON - po raz pierwszy w Polsce!
Dolina Charlotty ma przyjemność zaprosić Państwa na jedyne tego typu przedstawienie w kraju inspirowane bogatym dziedzictwem Dzikiego Zachodu. Show Saloon przenosi publikę w zadymione centrum pustynnego miasteczka na dzikim zachodzie. Otwórzcie drzwi tej karczmy i zabierzcie całą rodzinę na szaloną, muzyczno -  akrobatyczną przygodę! Zarażająca energia, oszałamiające popisy akrobatyczne aż 11 najlepszych światowych cyrkowców, występujących przy granej na żywo muzyce Patsy Cline i Johnnego Casha daje w efekcie napakowaną humorem, emocjonalną teatralno – cyrkową komedię.
W ciągu ostatnich 24 lat Kanadyjski Cyrk Eloize przemierzał świat z 11 przedstawieniami i ponad 1000 mniejszych performance’ów.  Ponad 4000 występów na całym świecie, w ponad 500 miastach i 40 krajach, zdołało oczarować swoją oryginalnością, emocjami, oraz poetyką bez mała 3 miliony widzów!


★ 17 sierpnia 2019, godz. 19 - pierwsza Gala Stand-up Comedy w Dolinie Charlotty! W amfiteatrze, wystąpią: Mariusz Kałamaga (prowadzenie), Ewa Błachnio, Tomasz Boras Borkowski, Tomasz Jachimek, Michał Kutek, Tomasz Kwiatkowski, Grzegorz Dolniak, Michał Pałubski StandUp na życie, Jacek Noch, Oprawę muzyczną zapewni DJ Paulo z zespołu B.O.K..Bilety do nabycia - są tutaj
Noclegi- patrz - Strzelinko, Ustka, okolice Ustki

Atrakcje turystyczne Ustki i okolic - są tutaj           


Festiwal Legend Rocka 2019 w Dolinie Charlotty!