Festiwal Legend Rocka 2021

logo
A A

Dolina Charlotty w okolicach Ustki i Słupska (Strzelinko 14) serdecznie zaprasza na Festiwal Legend Rocka 2021 oraz Charlotta Rock Festival.


Wybierając się w to piękne miejsce na Pomorzu (100 hektarów lasów, jezior i łąk) warto skorzystać przy okazji i przed lub po koncertach skorystać z wieli dostępnych tu atrakcji.


UWAGA - Organizatorzy poinformowali o zmianie daty pierwszego koncertu Charlotta Rock Festiwalu i przesunięciu go z 12 czerwca na 22 sierpnia 2021.


UWAGA - Ze względu na restrykcje w podróżach Zespół Hollywood Vampires musiał odwołać swoją tegoroczną, europejską trasę koncertową.


Charlotta Rock Festival 2021


✔️ 6.08.2021


Po wielkim sukcesie koncertu polskich gwiazd (Organek, Nosowska, Zawiałov, Domagała), który odbył się z okazji 10-lecia Resort & SPA w czerwcu 2019 roku w Dolinie Charlotty chcemy kontynuować tego rodzaju wydarzenia pod nazwą Charlotta Rock Festival.

Potencjalnie koncerty Charlotta Rock Festival są skierowane do młodszego pokolenia, a w rzeczywistości amfiteatr jest zapełniony całym spektrum wiekowym.


Pierwsza odsłona Charlotta Rock Festival odbędzie się 6.08.2021 roku. Wystąpią:
👉 Karaś/Rogucki,
👉 Daria Zawiałow
👉 Krzysztof Zalewski
.
Jesteśmy Przekonani, że ten koncert przejdzie do historii jako wielkie wydarzenie artystyczne i będzie wspaniałą kontynuacją poprzedniej edycji Charlotta Rock Festiwal. 


✔️ 22.08.2021


Druga odsłona Charlotta Rock Festival odbędzie się w amfiteatrze Doliny Charlotty 12.06.2021 roku. W ramach koncertu wystąpią:w
👉 KULT z Kazikiem Staszewskim,
👉 Maria Peszek,
👉 Organek i Sosnowski.


Bilety - Ticketmaster.pl


   Festiwal Legend Rocka 2021 


  12.08.2021 koncert odwołany


👉 HOLLYWOOD VAMPIRES:Alice Cooper,Joe Perry i Johnny Depp

HOLLYWOOD VAMPIRES to najsłynniejsza, amerykańska supergrupa rockowa tej dekady. Tworzą ją – legendarny wokalista Alice Cooper, słynny gitarzysta z grupy Aerosmith Joe Perry i jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood Johnny Depp. Zespół powstał w 2015 r., a jego nazwa nawiązuje do rozrywkowego towarzystwa, w którym obracał się Alice Cooper w latach 70,  do którego należeli m.in. John Lennon i Ringo Starr z The Beatles, czy Keith Moon z The Who. Grupa Hollywood Vampires nagrała  dwa bardzo dobrze przyjęte albumy – „Hollywood Vampires” i „Rise”.

  Bilety zakupione na ten występ można zwracać w miejscu ich nabycia.

www.ticketmaster.pl
www.eventim.pl
www.ebilet.pl


Bilety zakupione w roku 2020 zachowują swoją ważność na rok 2021.


Wszystkie zespoły pojawiające się w Strzelinku występują pod Festiwal Legend Rocka Dolina Charlotty - występ Carlosa Santanynazwami z lat 70. i 80. w najbardziej wiarygodnych składach. Jakkolwiek upływający czas zabiera ze sobą kolejnych muzyków to występujący w Dolinie Charlotty artyści dają z siebie wszystko i to na najwyższym poziomie.
Widzowie kolejnych edycji Festiwalu Legend Rocka podkreślają unikalny klimat tego miejsca i wydarzenia. Dobra energia udziela się wszystkim, a Festiwal - dzięki publiczności, artystom i organizatorom - z roku na rok sam zaczyna tworzyć swoją legendę...


Gwiazdy poprzednich edycji Festiwalu Legend Rocka - są tutaj


Przyjazd na Festiwal warto połączyć ze zwiedzaniem licznych atrakcji na miejscu (m.in Fokarium, Wodne ZOO).    Atrakcje Doliny Charlotty  - są tutaj
Noclegi- patrz - Strzelinko, Ustka, okolice Ustki

Atrakcje turystyczne Ustki i okolic - są tutaj           


Festiwal Legend Rocka 2021 w Dolinie Charlotty!