Festiwal Legend Rocka i Charlotta Rock Festival - koncerty 2023

logo
A A

Dolina Charlotty w okolicach Ustki i Słupska (Strzelinko 14) serdecznie zaprasza na 14 Festiwal Legend Rocka oraz Charlotta Rock Festival.


Wybierając się w to piękne miejsce na Pomorzu (100 hektarów lasów, jezior i łąk) warto skorzystać przy okazji i przed lub po koncertach skorystać z wieli dostępnych tu atrakcji.


   Festiwal Legend Rocka 2023 


UWAGA!


✔️ 22. lipca 2023 - The Hollywood Vampires w Polsce!!!


Już dzisiaj zapraszamy na gorący występ The Hollywood Vampires – w składzie Alice Cooper, Johny Deep, Joe Perry oraz Tommy Henriksen. Ten samozwańczy „najlepszy zespół barowy na świecie” - jak się określa - będzie pierwszą gwiazdą sezonu letniego 2023 w Dolinie Charlotty. Artyści pojawią się w Polsce zaraz po występach w Niemczech i Luksemburgu - dzień po dniu.


Bilety on-line na występ THV są do nabycia - tutaj


👉 Specjalnie na koncert The Hollywood Vampires powstanie pole namiotowe ⛺ na terenie Doliny Charlotty. Więcej informacji pod nr tel. 59 847 43 41 oraz mailowo: rezerwacja@charlotta.pl.

Wszystkie zespoły i gwiazdy pojawiające się w Strzelinku występują pod Festiwal Legend Rocka Dolina Charlotty - występ Carlosa Santanynazwami z lat 70. i 80. w najbardziej wiarygodnych składach. Jakkolwiek upływający czas zabiera ze sobą kolejnych muzyków to występujący w Dolinie Charlotty artyści dają z siebie wszystko i to na najwyższym poziomie.
Widzowie kolejnych edycji Festiwalu Legend Rocka podkreślają unikalny klimat tego miejsca i wydarzenia. Dobra energia udziela się wszystkim, a Festiwal - dzięki publiczności, artystom i organizatorom - z roku na rok sam buduje i utrwala swoją legendę...


Gwiazdy poprzednich edycji Festiwalu Legend Rocka - są tutaj
Przyjazd na Festiwal warto połączyć ze zwiedzaniem licznych atrakcji na miejscu (m.in Fokarium, Wodne ZOO).    Atrakcje Doliny Charlotty  - są tutaj


Nowe, luksusowe domki apartamenty - nad morzem blisko plaży w Darłowie 


 


 Domki nad morzem - Darłowo Beach Houses
Noclegi- patrz - Strzelinko, Ustka, okolice Ustki

Atrakcje turystyczne Ustki i okolic - są tutaj      


Oficialna strona The Hollywood Vampires - jest tutaj


Festiwal Legend Rocka 2023 w Dolinie Charlotty!