30 lat Agnieszki Chylińskiej – „Kiedyś do Ciebie wrócę"

  • termin : 14 Kwietnia 2024
  • godzina : 20.00
  • miasto : Sopot
  • ulica : Plac Dwóch Miast 1
  • miejsce : Ergo Arena
  • bilety : od 99 zł
  • www : http://www.ergoarena.pl
logo
A A

30 lat Agnieszki Chylińskiej – „Kiedyś do Ciebie wrócę"


Przez ostatnie 30 lat Agnieszka Chylińska odważnie kroczyła własną ścieżką i nie bała się podejmować artystycznego ryzyka. Zawsze tworzyła w zgodzie ze sobą, a jej utwory odzwierciedlały etapy życia, na których znajdowała się w danym momencie. Całą tę drogę będzie prezentować trasa „Kiedyś do Ciebie wrócę". Na koncertach na widzów czekać będzie szereg niespodzianek, w tym edycje specjalne albumów z całego 30-lecia Agnieszki. Trasa będzie niezwykle nowoczesna, multimedialna i w duchu charyzmy, jaką ma artystka. Podczas całej zawodowej drodze Agnieszce towarzyszyli doskonali muzycy. Podobnie będzie na wiosennej trasie koncertowej, podczas której wystąpią także: Maciej Mąka, Błażej Chochorowski, Oskar Podolski i Rafał Stępień.


– Śpiewanie, które miało być tylko prywatną ucieczką od trosk nastolatki stało się sensem i drogą. Najpiękniejsza przygoda mojego życia, choć niepozbawiona smaku łez i chwil zwątpienia, nadała rytm każdej chwili. Jestem szczęśliwa i spełniona. Mam genialną publiczność i mnóstwo życzliwych ludzi wokół siebie. Trasa 30-lecia to dla mnie święto i moja osobista nagroda za mój upór, czasem wbrew wszystkim i wszystkiemu, by móc po prostu śpiewać dla ludzi najlepiej jak potrafię – zapowiada nadchodzącą trasę Agnieszka Chylińska.


W ramach trasy odbędzie się osiem koncertów. Koncert w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu odbędzie się 14 kwietnia 2024. Organizatorem trasy jest Top Management. Partnerami trasy są TVN i RMF FM.


Wypożyczalnia rowerów gokartów SOPOT


KUP BILET


Noclegi w Sopocie - są tutaj


Atrakcje turystyczne Sopotu - są tutaj