Gokarty - tor kartngowy KartCenter Gdynia

  • miasto : Gdynia
  • ulica : Kosakowo k. Gdyni, ul. Płk. Dąbka 338 (Galeria Szperk)
A A

Gokarty w Gdyni - KartCenter


Firma KartCenter  działa na polskim rynku gokartów już od 2008 roku. Nieprzerwanie staramy się świadczyć usługi najwyższej jakości - także w obszarze bezpieczeństwa.  Dbając o te standardy udostępniamy gokarty uznanej fimy francuskiej  SodiKart.


Każdy model gokartu naszej floty jest specjalnie dobrany pod kątem danego toru, tak aby dostarczyć naszym klientom jak najlepszych emocji podczas wyścigów. Marka Sodi gwarantuje połączenie nowoczesnej technologii i innowacyjnych rozwiązań technicznych zwiększających osiągi sprzętu razem z dbałością o bezpieczeństwo i komfort jazdy.


Naszym celem jest, aby wszyscy nasi klienci poczuli się na naszych torach i w gokartach, jak kierowcy Formuły 1.  Aby emocje towarzyszące przejazdom i wyścigom na torze pozostały z nimi na bardzo długo. Sądzimy, że gokarty i karting to bardzo dobra zabawa ale i ekscytujący sport motorowy, który uczy strategii, opanowania oraz precyzji za kierownicą.


Jako oficjalny tor z gokartami Sodi uczestniczymy jako organizator w lidze międzynarodowych wyścigów Sodi World Series.  Organizujemy również zajęcia doskonalące jazdę gokartami w ramach Akademii Kartingowej KartCenter.


Klientom korporacyjnym oferujemy - sprawdzone w wielu konfiguracjach - pakiety eventów firmowych, spotkań integracyjnych i prezentów motywacyjnych dla pracowników.
KartCenter to świetne miejsce do ciekawego spędzenia czasu w oryginalny sposób. Z rodziną, z przyjaciółmi,  z kolegami,  w ramach  imprezy firmowej, przyjęcia urodzinowego czy wieczoru kawalerskiego.


KartCenter - tor gokartowy Gdynia


Nasz zewnętrzny tor gokartowy KartCenter w Gdyni zbudowaliśmy z myślą o zupełnie nowym podejściu do kartingu oraz wypoczynku.  i miejsce relaksu dla wszystkich.
Specjalnie zaprojektowana recepcja nawiązuje do stanowiska pit-stopu ze słynnych wyścigów samochodowych. Całość jest urządzona tak abyś mógł poczuć od samego początku atmosferę sportów motorowych. I aby wszyscy mogli  się naprawdę dorze zrelaksować.


Nasza gokarty w Gdyni to:
Sodi GT5R 200 CC, zaprojektowany aby dostarczyć jak największego komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy;
LR4 160 CC, na którym mogą się ścigać kierowcy już w wieku 7 lat i wzroście od 135 cm to idealna opcja dla dzieci;
podwójny gokart 2Drive 270 CC daje możliwość na przejazd rodzica z dzieckiem czy osoby niepełnosprawnej z opiekunem.


Gdyński tor kartingowy, o długości 325 metrów, jest wyposażony w nowoczesny komputerowy pomiar czasu oraz zsynchronizowaną z nim sygnalizację świetlną. Tor posiada  również tablicę świetlną umożliwiającą kierowcom weryfikację czasu okrążenia - podczas jazdy.


Układ toru został tak zaprojektowany aby zapewnić Tobie i innym kierowcom mnóstwo możliwości wyprzedzania na szerokich odcinkach. Przygotowaliśmy również kilka trudniejszych sekcji, które gwarantują dodatkową porcję emocji.  Pierwszą taką część toru napotkacie zaraz po starcie – Króm – dwa szybkie nawroty wyzwoli u Was konieczność dość dużej koncentracji. Następnie będziecie musieli wykonać pełen nawrót – Fliger – wejście w niego z odpowiednią prędkością i techniką daje szansę na nadrobienie cennych sekund.  Na koniec czeka na Was sekwencja zakrętów prawy-lewy-prawy czyli nasz – Bjegas.


 Godziny otwarcia - na telefon
Cennik KartCenter Gdynia (jazda, wynajem toru, inne) - na telefon
Rezerwacje dla grup*: tel. +48 514 601 446 lub tel. +48 692 277 978
*Indywidualne przejazdy nie wymagają rezerwacji.

Dojazd - dane GPS: 54.56'37.01" - 18.48'41.02" (Przy centrum handlowym Szperk)


KartCenter Gdynia - gokarty na tor!