Pensjonat Dworek Szlachecki - wczasy nad morzem bliskoplaży, Bursztynowe SPA, restauracja

  • miejscowość : Karwia
  • ulica : Wojska Polskiego 1a
  • telefon : 517 862 846
  • ilość miejsc : 40
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
icon
iconiconiconicon
A A

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek nad morzem do Pensjonatu Dworek Szlachecki, położonego zaledwie 60 metrów od pięknej, szerokiej plaży. Nasi Goście korzystają ze sprzyjającego mikroklimatu Karwi. Morski jod łączy się tutaj z eterycznymi olejkami sosnowymi, co daje unikalną mieszankę w powietrzu, wpływającą leczniczo na układ oddechowy oraz serce.

Pensjonat Szlachecki Dworek KarwiaPensjonat Dworek Szlachecki jest prowadzony przez Aleksandrę z mężem Janem, córkę malarki Barbary Księżnej de Klonowskiej herbu Leszczyc alias Bróg. Szczególna dbałość gospodarzy o przyjemną atmosferę oraz profesjonalizm obsługi tego miejsca sprawiają, iż Goście Dworku czują się tutaj wyjątkowo dobrze.

Oferowane przytulne, komfortowe apartamenty oraz pokoje z balkonami (lub tarasami) są urządzone z uwzględnieniem wymagających Gości. Wyposażenie obejmuje m.in: łazienki z kabiną prysznicową, TV SAT oraz sprzęt plażowy. Goście mają zapewniony parking oraz bezpłatny internet WiFi. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt zwierząt domowych.


Bursztynowe SPA - Bursztynowa Komnata - Karwia


W 2013 roku w Dworku Szlacheckim zostało uruchomione pierwsze w Polsce Bursztynowe SPA - opierające się na leczniczych właściwościach naturalnego bursztynu bałtyckiego. Emituje on jony ujemne oraz jod, które wspólnie neutralizują wolne rodniki przyśpieszające proces starzenia się organizmu. Działanie leczniecze bursztynu potwierdzono również w chorobach reumatycznych, serca, układu krążenia, tarczycy i górnych dróg oddechowych.

Dworek Szlachecki oferuje specjalne zabiegi zdrowotne:
Bursztynowe SPA nad morzem
seanse jonizujące w Busztynowej Komnacie - pierwszej w Polsce
inhalacje z wykorzystaniem rozpylonego kwasu bursztynowego
spożywanie leczniczych dawek nalewki bursztynowej
relaksujące, odprężające masaże naturalnym bursztynem

Restauracja Szlachecka - z drink-barem i niepowtarzalnym menu bazującym na wyszukanej, szlacheckiej kuchni zadba o podniebienia różnych smakoszy.
Wszystkie potrawy przygotowuje się ze świeżych produktów z ekologicznych gospodarstw wiejskich.

Zapraszamy serdecznie przez cały rok - z wypoczynkowego pobytu w Dworku szlacheckim wrócą Państwo pełni sił i przyjemnych wrażeń znad morza!

Nasze oferty specjalne i ceny noclegów - na telefon


Motylarnia Karwia - motyle w Karwi


Pensjonat Dworek Szlachecki - Bursztynowe SPA
wczasy nad morzem blisko plaży!