Nurkowanie

  • miejscowość : Trójmiasto, Kaszuby, pomorskie
A A

Nurkowanie - to sport i zawód bardzo stary historycznie. Wiadomo, że już 4,5 tys. lat temu poszukiwano w morzach pereł i masy perłowej - nurkując właśnie. Mówią o tym mity greckie, a i Homer w swojej Iliadzie wspomina wspaniałych nurków trojańskich. Dużo by mówić i pisać o niesamowitych wynalazkach, greckich, rzymskich, włoskich itd., które pomagały ludziom zanurzać się coraz głębiej i na coraz dłużej. Technika cały czas rozwija się pozwalając ludziom także w sferze podwodnej rozrywki na coraz więcej.


Bo świat wodnych głębin sprzyja np. bardzo ciekawemu nurkowaniu wrakowemu. A przeżycia z krainy relaksu podwodnego posłużyły stworzeniu specjalnego trendu medytacyjnego o nazwie "yogadiving".Kurs podstawowy nurkowania kosztuje ok.800-1000 zł. Tymczasem - mamy do dyspozycji wspaniałą Zatokę Pucką, która latem potrafi się nagrzać do temperatur właściwych jeziorom. A wkoło Półwyspu Helskiego jest pod wodą sporo pamiątek z historii. Nawet fragmenty rzymskich kolumn! Filmowych oczywiście - z planu "Quo vadis". Zatem nurkujemy!
FORMOZA-RIB - Organizujemy wyprawy nurkowe na wraki Zatoki Gdańskiej i Bałtyku. Nasi instruktorzy służą pomocą i udzielą ci niezbędnych informacji na temat naszego akwenu. Organizujemy szkolenia nurkowe skierowane do osób, które chcą od podstaw rozpocząć podwodną przygodę, jak również dla posiadających już uprawnienia nurkowe. Prowadzimy szkolenia indywidualne, grupowe oraz dla VIP-ów.


Hel, tel. 508-301-409; 502-725-556;e-mail: biuro@formoza-rib.pl
Więcej: www.formoza-rib.pl
Spider GamesDziałamy w branży od 2002 roku. Do tej pory zorganizowaliśmy ponad 200 niezapomnianych  imprez. Na liście naszych  klientów jest 70 firm i instytucji. Najważniejsze pozycje w naszej ofercie zajmują:

- imprezy integracyjne,
- team building,
- wieczory tematyczne,
- pikniki i festyny.

W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów organizujemy również specjalistyczne kursy i szkolenia (m.in nurkowania).

Spider Games prowadzi specjalistyczne szkoleniaNaszą misją jest:

Zapewnienie satysfakcji Klientów, poprzez w pełni profesjonalne przygotowanie i realizację imprez. Wysoko wykwalifikowana, doświadczona kadra oraz niezawodny sprzęt są gwarancją udanej zabawy i pełnego bezpieczeństwa Uczestników.

Oferujemy bardzo szeroki wachlarz atrakcji i zadań. W ciągu dnia proponujemy zmierzenie się z jednym z trzech żywiołów: ziemią, wodą, bądź powietrzem, natomiast wieczorem zabawę, relaks i integrację na imprezie tematycznej.

Proces rozpoznania, przygotowania i realizacji imprezy - jest tutaj.


Gdańsk, ul. Dębowa 6                                                         www.spidergames.pl

tel. 58 344 2217                                                                 tel. 509 291 399
fax. 58 344 2219                                                                tel. 506 513 091


SPIDERGAMES - EXTRA !

Zapraszamy na rejsy wycieczkowe po Bałtyku i Zatoce Gdańskiej. Nasz jacht motorowo-żaglowy (długość 16+2 metry) pozwala na wygodne przyjęcie grupy do 25 osób. Polecamy rejsy z nurkowaniem na wrakach otaczających półwysep helski
 
Rejsy wycieczkowe po morzu z nurkowaniemOrganizujemy rejsy wędkarskie (połowy dorsza), imprezy okolicznościowe na morzu z noclegiem na jachcie dla 25 osób. Pływamy pod żaglami i na silniku - zależnie od życzenia i warunków pogodowych.


Zainteresowanych wypoczynkiem na lądzie zapraszamy do naszego przytulnego pensjonatu z tradycjami (i parkingiem!) Helios - tutaj

Kapitan - tel. 667 987 783
Armator - tel. 603 359 120