Elektroniczny paintball, paintball laserowy w Trójmieście - Red Eye Arena, Arena LaserTag Gdańsk, Pit Stop Zoltar Gdynia

  • miejscowość : Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia
  • ulica : Gdańsk - ul. Garncarska 18/20, Gdynia - ul. Weglowa 22
  • telefon : tel. 792 226 588 Gdynia
  • telefon 2 : tel. 519 604 602 Gdańsk
A A

Jeśli myślisz, że Trójmiasto nie ma przed Tobą tajemnic, że widziałeś już wszystko co warto zobaczyć, to jesteś w błędzie... Zobacz - elektroniczny paintball laserowy ...


Zajrzyj (niezaleznie od pogody) -  • Gdańsk


Red Eye Arena Laser Paintball GdańskCentrum Rozrywki Red Eye Arena
Gdańsk ul. Kruczkowskiego 25 (I piętro)
GPS:   54.36022*N   18.58087*E

Rezerwacja - tel. 519 604 602
e-mail: biuro@rearena.pl
www.rearena.pl


Zapraszamy wszystkich chętnych na przeżycie niezapomnianych wrażeń z systemem LaserTag (elektroniczny paintball). Rozgrywka odbywa się w specjalnie przystosowanych do tego pomieszczeniach, stylizowanych na scenerii rodemLaser Tag paintball laserowy Gdańsk z gier komputerowych. Rozłożenie pomieszczeń i ich wyposażenie umożliwia bezpieczne przeprowadzenie rozgrywki. Z tego powodu elektroniczny paintball jest sportem, gdzie kontuzje bardzo rzadko się zdarzają. Na arenie możliwy jest montaż wielu modyfikatorów rozgrywki, które wprowadzają większą różnorodność w czasie trwania rozgrywki i odpowiednie taktyczne podejście do całej gry podczas walki z przeciwnikiem.

Cennik Red Eye Arena - jest tutaj
Godziny otwarcia - są tutaj

  • Gdynia 


ARENA ZOLTAR 
Gdynia, ul. Węglowa 22, tel. 58 782 17 98.     
Paintball laserowy - co to jest?

Czy grali Państwo kiedykolwiek w Paintball? W tej zabawie, ze względów bezpieczeństwa, nie Paintball laserowy Trójmiastomożna strzelać do siebie z odległości mniejszej niż 8 metrów. To praktycznie uniemożliwia rozgrywanie potyczek na krótkich dystansach, w budynkach, w labiryncie. W paintballu problemem są również dłuższe dystanse i bezpieczeństwo widzów.
System elektonicznego paintballa pozwala na bezpieczną symulację walki w warunkach miejskich, kiedy za każdym rogiem czai się przeciwnik, gdy wpadając do pomieszczenia możesz zostać nakryty ogniem z wrogich karabinów...
Przeniesienie Counter Strike'a w świat realny jest w końcu możliwe !!!

Karabiny laserowe są również skuteczne na długie dystanse, osiągają trafienia nawet do 200 metrów. Nie ma więc przeszkód aby niektóre scenariusze prowadzić na świeżym powietrzu, na plaży, bez ogrodzeń, siatek, googli i masek ochronych i bez kosztownego zabezpieczenia terenu.

Jak działa paintball laserowy?


System składa się z dwóch elementów:
1. Karabin - korpus aluminiowy, solidna konstrukcja, duży gabaryt i niezawodne działanie to jego atuty.
2. Kamizelka - przypominająca kamizelkę taktyczną sił specjalnych, wykonana z cordury, z czujnikami na ramionach, z przodu na klatce piersiowej i z tyłu na plecach.
Karabin to serce systemu, kontroluje trafienia, przekazuje Tobie informacje o ilości amunicji, żyć, magazynków i granatów, ponadto karabin wydaje z siebie realistyczne dźwięki strzelania, ładowania broni, trafienia i innych zachodzących procesów.
Kiedy strzelasz Twoja broń wysyła w kierunku Twojego wroga specjalnie ogniskowaną i zakodowaną wiązkę podczerwieni, kiedy trafisz w kamizelkę Przeciwnika, zabierzesz Mu jeden punkt życia.
Gdy zostajesz trafiony, Twoja kamizelka zaczyna świecić kolorem Twojego zespołu i wibruje informując Ciebie i Twojego przeciwnika o utracie punktu życia. Po trafieniu wyświetlana jest liczba żyć które Tobie zostały i na 12 sekund zostajesz zablokowany, nie można Ciebie ponownie trafić ale nie możesz także strzelać, masz czas na ucieczkę w bezpieczne miejsce.


Muzeum Techniki Wojskowej GRYF - pomorskie


Zapraszamy na elektroniczny paintball w Trójmieście!