Sylwester nad morzem, w Trójmieście 2019/2020

logo
A A

Sylwester nad morzem to szampański pomysł z czystym, zdrowym powietrzem w tle. Zapraszamy na bal sylwestrowy m.in w Trójmieście i szaloną zabawę na Kaszubach na koniec roku 2019! Zabawa sylwestrowa 2019/2020 rozpocznie się we wtorek, a skończy we środę 1 stycznia 2019. Jak co roku przygotujemy bogaty zestaw ofert i pakietów pobytowych - różnych tak pod względem ceny jak i położenia geograficznego.


Skoro to jeden z najważniejszych dni (nocy) w roku, warto zadbać o bardziej uroczystą oprawę i sprawdzonego organizatora, z którym powitamy Nowy Rok 2020. Poniżej przedstawimy szereg sprawdzonych propozycji. Warto się skusić! Wypoczynek i zabawa nad morzem ma szereg zalet, m.in:  1. czyste, morskie powietrze pozwala na szybszą regSylwester nad morzem 2020enerację nawet po intensywnej zabawie

  2. łatwy, mniej wrażliwy na pogodę dojazd zwiększa komfort wypoczynku

  3. przestrzeń plaż o tej porze roku świetnie resetuje organizm


Trójmiasto bawi się także na wolnym powietrzu. W Gdańsku i Gdyni odbędą się wielkie zabawy "pod chmurką" z pokazami laserowo-multimedialnymi o północy. Tradycyjne fajerwerki przywitają rok 2020 w Sopocie, gdzie na plaży w pobliżu molo odbędzie się ich efektowny pokaz. Prognozy pogody są optymistyczne i zapowiadają dodatnie temperatury oraz brak opadów. Przy okazji już dzisiaj zapraszamy na noworoczną kąpiel z gdańskimi  morsami!Świetnie wyposażony, luksusowy Hotel Grand Lubicz jest wspaniałą przystanią przyjemności nad Morzem Bałtyckim.
Położony około 200 metrów od plaży oferuje m.in aquapark z basenami, zjeżdżalnią i sztuczną rzeką, brodziki dla dzieci z atrakcjami, wanny z hydromasażem, łaźnię parową i ziołową, saunę suchą i na podczerwień, grotę solną, kort tenisowy, cube ball, bilard, bowling i inne atrakcje.

Do Sylwestra - może być z dziećmi - jest jeszcze trochę czasu, ale warto zachęcić znajomych wcześniej do wspólnej zabawy. Może nad morzem, w przyjemnym Lubiczu? Pięciogwiazdkowym - tutaj lub czterogwiazdkowym - tutaj
Zapraszamy na powitanie Nowego Roku 2020 wielkim balem sylwestrowym w stylu GLAMOUR!

Więcej o pobycie sylwesterowym w SPA nad morzem 2019/2020 - jest tutajZapraszamy na pobyt sylwestrowo-noworoczny w okolice Ustki. Piękna okolica, plaża, morze i moc atrakcji (+niespodzianki) dla każdego. Oferta sylwestrowa (4 - 7 dniowa) zawiera m.in:
• noclegi z wyżywieniem
• pakiet zabiegów rehabilitacyjnych
• dostęp do basenu i sali gimnastycznej
• tańce, zabawa, wieczór piosenki, kabaret, ognisko z kiełbaskami

Zabawa Sylwestrowa z niespodziankami, nagrodami, open barem itd. - dodatkowo płatna.
Więcej szczegółów Sylestra nad morzem 2019/2020 w SŁowińcu - jest tutaj
Trening i rozgrzewka przez Sylwestrem na nartach!Sztuczny stok narciarski Gdańsk


  Sylwester nad morzem - w pomorskim 2019/2020!