Sylwester nad morzem 🎇, w Trójmieście, na Pomorzu 2020/2021

logo
A A

Sylwester nad morzem to szampański pomysł z czystym, zdrowym powietrzem w tle. Zapraszamy na bal sylwestrowy m.in w Trójmieście i 🎆 szaloną zabawę 🎇 na Kaszubach na koniec roku 2020! Zabawa sylwestrowa 2020/2021 rozpocznie się we czwartek, a skończy we piątek 1 stycznia 2021. To daje szanse na długi sylwestrowy weekend! Bogaty zestaw ofert i pakietów pobytowych - różnych tak pod względem ceny jak i miejsca - gwarantowany! Wszystko oczywiście z zachowaniem zasad obowiązujących w czasach pandemii koronawirusa.


Skoro to jeden z najważniejszych dni (nocy) w roku, warto zadbać o bardziej uroczystą oprawę i sprawdzonego organizatora, z którym powitamy Nowy Rok 2021. Poniżej przedstawimy szereg sprawdzonych propozycji. Warto się skusić! Wypoczynek i zabawa nad morzem ma szereg zalet, m.in:  1. czyste, morskie powietrze wzbogacone zdrowotnym jodemSylwester nad morzem 2020/2021 pozwala na szybszą regenerację nawet po intensywnej zabawie

  2. łatwy, mniej wrażliwy na pogodę dojazd zwiększa komfort wypoczynku

  3. przestrzeń plaż o tej porze roku świetnie resetuje umysł


Trójmiasto bawi się zwykle także na wolnym powietrzu. W Gdańsku i Gdyni dotychczas miały miejsce wielkie zabawy "pod chmurką" z pokazami laserowo-multimedialnymi o północy. Tradycyjne fajerwerki prawdopodobnie przywitają rok 2021 w Sopocie, gdzie na plaży w pobliżu molo odbędzie się ich efektowny pokaz. Być może dodatkową atrakcją kurortu będzie także specjalne Sopockie Miasteczko Noworoczne. Zobaczymy - bądźmy dobrej myśli :-). Przy okazji już dzisiaj zapraszamy na noworoczną kąpiel z gdańskimi  morsami!


  Sylwester nad morzem - w pomorskim 2020/2021!