Sylwester nad morzem 🎇, w Trójmieście, na Pomorzu 2020/2021

logo
A A

Sylwester nad morzem to szampański pomysł z czystym, zdrowym powietrzem w tle. Zapraszamy na bal sylwestrowy m.in w Trójmieście i 🎆 szaloną zabawę 🎇 na Kaszubach na koniec roku 2020! Zabawa sylwestrowa 2020/2021 rozpocznie się we czwartek, a skończy we piątek 1 stycznia 2021. To daje szanse na długi sylwestrowy weekend! Bogaty zestaw ofert i pakietów pobytowych - różnych tak pod względem ceny jak i miejsca - gwarantowany! Wszystko oczywiście z zachowaniem zasad obowiązujących w czasach pandemii koronawirusa.


Skoro to jeden z najważniejszych dni (nocy) w roku, warto zadbać o bardziej uroczystą oprawę i sprawdzonego organizatora, z którym powitamy Nowy Rok 2021. Poniżej przedstawimy szereg sprawdzonych propozycji. Warto się skusić! Wypoczynek i zabawa nad morzem ma szereg zalet, m.in:  1. czyste, morskie powietrze wzbogacone zdrowotnym jodemSylwester nad morzem 2020/2021 pozwala na szybszą regenerację nawet po intensywnej zabawie

  2. łatwy, mniej wrażliwy na pogodę dojazd zwiększa komfort wypoczynku

  3. przestrzeń plaż o tej porze roku świetnie resetuje umysł


Trójmiasto bawi się zwykle także na wolnym powietrzu. W Gdańsku i Gdyni dotychczas miały miejsce wielkie zabawy "pod chmurką" z pokazami laserowo-multimedialnymi o północy. Tradycyjne fajerwerki prawdopodobnie przywitają rok 2021 w Sopocie, gdzie na plaży w pobliżu molo odbędzie się ich efektowny pokaz. Być może dodatkową atrakcją kurortu będzie także specjalne Sopockie Miasteczko Noworoczne. Zobaczymy - bądźmy dobrej myśli :-). Przy okazji już dzisiaj zapraszamy na noworoczną kąpiel z gdańskimi  morsami!


Oferty i pakiety sylwestrowe 2020/2021Świetnie wyposażony, luksusowy Hotel Grand Lubicz jest wspaniałą przystanią przyjemności nad Morzem Bałtyckim.
Położony około 200 metrów od plaży oferuje m.in aquapark z basenami, zjeżdżalnią i sztuczną rzeką, brodziki dla dzieci z atrakcjami, wanny z hydromasażem, łaźnię parową i ziołową, saunę suchą i na podczerwień, grotę solną, kort tenisowy, cube ball, bilard, bowling i inne atrakcje.
Do Sylwestra - może być z dziećmi - jest jeszcze trochę czasu, ale warto zachęcić znajomych wcześniej do wspólnej zabawy. Może nad morzem, w przyjemnym Lubiczu? Pięciogwiazdkowym - tutaj lub czterogwiazdkowym - tutaj
Zapraszamy na powitanie Nowego Roku 2020 rewelacyjnym balem sylwestrowym w stylu PIN-UP!


W pakiecie 31.12.2020 - 3.01.2021 wiele atrakcji oraz udogodnień (także dla dzieci i rodziców). Głównym punktem pobytu jest efektowny Sylwester (od godz. 18):
• drink powitalny,
• uroczystą kolację wraz z całonocnym bufetem zimnych przekąsek i deserów,
• OPEN BAR: whisky, gin, tonic, wino, 0,5l alkoholu białego na Parę,
• toast na powitanie Nowego Roku wzniesiony kieliszkiem szampana,
• konkursy – do wygrania pobyt weekendowy w Hotelu, Day SPA oraz wiele innych atrakcyjnych nagród,
• O północy pokaz fajerwerków,
• fotobudka, kasyno
• występy artystyczne
UWAGA - 22:00 - 02:00 -"Sypialnia" dla chętnych dzieci powyżej 4 lat, pod opieką Animatorek

Więcej o pobycie sylwesterowym w SPA nad morzem 2020/2021 - jest tutajNiezapomniany bal sylwestrowy w uzdrowiskowej Ustce zapewni jak co roku luksusowy Hotel SPA Lubicz. Pobytowy pakiet sylwestrowy, pełen atrakcji, uwzględnia także wielokrotnie nagradzane, luksusowe Centrum SPA. Lubicz kusi świetnym wyposażeniem: bicze wodne, basen z hydromasażami, gejzerki, jacuzzi, sauny, kabiny podczerwieni oraz grota solna z aromatoterapią. Warto też wspomnieć, że restauracja w Hotelu Lubicz znalazła się wśród 101 miejsc w Polsce polecanych przez Magdę Gessler.
Przykładowy pakiet sylwestra nad morzem 2020/2021 (min. 2 noce) zawiera m.in:

• komfortowe noclegi z obfitym wyżywieniem HB+
• Bal Sylwestrowy w stylu "Pin - Up"
 - uroczysta kolacja oraz całonocny bufet przekąsek i deserów
 - taneczne show. pokaz magii oraz iluzji
 - konkursy z nagrodami, zabawy i Toast Noworoczny
 - noworoczny pokaz sztucznych ogni
Wellness & SPA
 - bezpłatne, nieograniczone korzystanie z Centrum Rekreacji
• animacje dla dzieci w hotelowym basenie
• bezpłatny wstęp na imprezę (piątek/sobota) w klubie Black Pearl (Grand Lubicz*****)
• jednorazowy wstęp do pobliskiego Aquaparku Grand Lubicz *****
• bezpłatny internet oraz szereg udogodnień dla dzieci i rodziców

Szczegóły programu Sylwestra 2021 nad Morzem Bałtyckim w uzdrowisku Ustka - są tutaj


Ciekawostki sylwestrowe


Imię Sylwester pochodzi od łacińskiego słowa "silvestris", które jest tłumaczone jako: "dziki"Sylwester SPA pomorskie 2020/2021, "leśny", "lesisty", "wiejski" lub "prymitywny". Historia Sylwestra jako specjalnego wydarzenia ma w Polsce zaledwie około 120 lat  Zaczęli go świętować najpierw zamożniejsi, potem ten zwyczaj przyjął się również wśród biedniejszych.
A co kraj to obyczaj, który ma przynieść szczęście....
👌 W Belgii noworoczne życzenia składa się także zwierzętom - czynią to ich właściciele.


  Sylwester nad morzem - w pomorskim 2020/2021!