Sylwester nad morzem, w Trójmieście 2019/2020

logo
A A

Sylwester nad morzem to szampański pomysł z czystym, zdrowym powietrzem w tle. Zapraszamy na bal sylwestrowy m.in w Trójmieście i szaloną zabawę na Kaszubach na koniec roku 2019! Zabawa sylwestrowa 2019/2020 rozpocznie się we wtorek, a skończy we środę 1 stycznia 2019. Jak co roku przygotujemy bogaty zestaw ofert i pakietów pobytowych - różnych tak pod względem ceny jak i położenia geograficznego.


Skoro to jeden z najważniejszych dni (nocy) w roku, warto zadbać o bardziej uroczystą oprawę i sprawdzonego organizatora, z którym powitamy Nowy Rok 2020. Poniżej przedstawimy szereg sprawdzonych propozycji. Warto się skusić! Wypoczynek i zabawa nad morzem ma szereg zalet, m.in:  1. czyste, morskie powietrze pozwala na szybszą regSylwester nad morzem 2020enerację nawet po intensywnej zabawie

  2. łatwy, mniej wrażliwy na pogodę dojazd zwiększa komfort wypoczynku

  3. przestrzeń plaż o tej porze roku świetnie resetuje organizm


Trójmiasto bawi się także na wolnym powietrzu. W Gdańsku i Gdyni odbędą się wielkie zabawy "pod chmurką" z pokazami laserowo-multimedialnymi o północy. Tradycyjne fajerwerki przywitają rok 2020 w Sopocie, gdzie na plaży w pobliżu molo odbędzie się ich efektowny pokaz. Prognozy pogody są optymistyczne i zapowiadają dodatnie temperatury oraz brak opadów. Przy okazji już dzisiaj zapraszamy na noworoczną kąpiel z gdańskimi  morsami!
Trening i rozgrzewka przez Sylwestrem na nartach!Sztuczny stok narciarski Gdańsk


  Sylwester nad morzem - w pomorskim 2019/2020!