Łeba atrakcje nad morzem

logo
A A

Największe wydmy w Polsce i największy labirynt 3D, dinozaury, krzywy domek... To nie przypadek. że Łeba co roku ma do zaoferowania coraz to nowe pomysły na wakacje nad morzem!


Ścieżka w Łeba Park - parku dinozaurów nad morzemPomorskie dinozaury także się rozrastają. W Gniewinie są dwa, Gdańsk Oliwa (na terenie ZOO) ma ich kilkanaście,  w Malborku (ruchome dinozaury!) urosło 40 sztuk, a w Łebie zadomowiła się blisko setka. Niektóre łebskie monstra dojrzymy z daleka - najwyższy ma 13 metrów, a  najdłuższy 45! Inne gady znienacka wyłonią się tuż przy kładce prowadzącej przez zarośla. Coś wystaje  z bagna... Kilkanaście metrów dalej, w lesie,  jest  jakby spokojniej, ale czy te dinozaury na pewno są sztuczne ?!


Łeba Park - szukamy dinozaurów w parku jurajskimNa obszarze prawie 20 hektarów parku jurajskiego Łeba Park znajdziecie także place zabaw m.in z torem przeszkód. A ponadto: pojazdy jakimi jeździli jaskiniowcy Flinstonowie, wykopaliska archeologiczne, groty Neandertalczyków, kino 5D oraz sklepy i galerie z bursztynem i minerałami. Więcej o ParkuAtrakcji dla dzieci i dorosłych jest mnóstwo - weekend w Łebie może być za krótki, więc może urlop lub wczasy nad morzem?


Park Dinozaurów w Łebie (dojazd, godziny otwarcia itp.) są - tutaj


Atrakcje i ciekawostki turystyczne Łeby - są tutaj


Noclegi nad morzem - Łeba - są tutaj


Największy w Polsce stały Labirynt 3D - w Łebie!


Labirynt Park Łeba 3D