Cudawianki Gdynia 2022 - Lato ☀️⛱ zaczyna się w Gdyni

  • termin : 18 Czerwca 2022
  • godzina : 12.00
  • miasto : Gdynia
  • miejsce : Bulwar Nadmorski
  • bilety : wstęp wolny
  • www : http://www.cudawianki.eu
logo
A A

Wydarzenie "LATO ZACZYNA SIĘ W GDYNI: Cudawianki" inauguruje od wielu lat sezon letni w Gdyni. 


Idea imprezy bazuje na nawiązaniu do tradycji Nocy ŚwiętojańskiCudawianki Gdyniaej - Cudawianki ożywiają i tworzą przestrzeń cudownych zdarzeń ku celebrowaniu radości życia i spontanicznemu uwalnianiu energii. Niezwykła sceneria miejskiej plaży i bulwaru, bliskość morza decydują o wyjątkowej atmosferze Cudawianków, które w niebanalny sposób otwierają się ku osobom zainteresowanym kulturalnym spędzeniem czasu. Cudawianki to idealna okazja, aby rzesze mieszkańców i turystów w ten wyjątkowy, ciepły czerwcowy weekend mogły wspólnie celebrować nadejście lata.


Lato ☀️ zaczyna się w Gdyni 🚢 program 2022:


Program dzienny:


Przy Bulwarze Nadmorskim będzie okazja do zrelaksowania w strefie chill'u, wyplecenia wianka z Kołem Gospodyń Wiejskich z Lubichowa, stworzenia wariacji na temat wianka ukraińskiego. Zaplanowano również zbiórkę na rzecz wsparcia dla Ukrainy.


Ważnym elementem będzie też konkurs wiankowy. Zapraszamy wszystkichAtrakcje dla dzieci i dorosłych Gdynia gdynian do wzięcia udziału w konkursie na wianek dla Ukrainy. Podczas wydarzenia zgłoszone do konkursu wianki zostaną wystawione na sprzedaż połączoną z aukcją. Całkowity dochód przekażemy na rzecz Ukrainy, a najlepsze wianki nagrodzimy nagrodami rzeczowymi. Wianki na konkurs wykonać można dowolną techniką, każdy może wziąć udział w tym przedsięwzięciu. Na zgłoszenia i wianki będziemy czekali do 15 czerwca. Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na naszej stronie oraz w mediach społecznościowych.


Przez cały czas będzie można nabrać energii w strefie Food Trucków.


Koncerty na cudawiankowej scenie:


Wieczorem miastem zawładnie muzyka. Cudawianki nie mogłyby się odbyć bez tradycyjnego koncertu. Około godz. 20:00 scena ustawiona na plaży miejskiej wypełni się energetycznymi rytmami. Na początek zaplanowano rozgrzewkę klubową przy dźwiękach DJ Hiroszyma & M.C. O godz. 21:30, scenę opanują reprezentanci The Very Polish Cut-Outs. Wieczór zakończy występ królowej polskiej sceny klubowej - Katarzyny Nowickiej, powszechnie znanej jako Novika (projekt Novika 2.0 live), start o godzinie 23:00.


Szczegółowy program festiwalu Cudawianki jest dostępny na: www.cudawianki.eu


Organizatorem wydarzenia jest miasto Gdynia.


👉 A jaka pogoda będzie towarzyć Cudawiankom w Gdyni? Prognozy zapowiadają bardzo ciepły dzień - w szczycie do 27-28 stopni Celsjusza, przy zachmurzeniu z przebłyskami słońca. Raczej bez opadów. Pogoda zatem idealna na powitanie lata w Gdyni :)


  Lato zaczyna się w Gdyni 2022  


★ Noc Świętojańska 2022 - jest tutaj
★ Najciekawsze imprezy w pomorskim
- są tutaj
★ Atrakcje turystyczne w pomorskim - są tutaj


ZAPRASZAMY NA CUDAWIANKI 2022 W GDYNI :-)