Polsat SuperHit Festiwal 2021 - nowy termin

  • termin : 25 Czerwca 2021 - 26 Czerwca 2021
  • godzina : 19.30
  • miasto : Sopot
  • ulica : Moniuszki 12
  • miejsce : Opera Leśna
  • bilety : od 95 zł
  • www : http://www.polsatsuperhitfestiwal.pl
logo
A A

Festiwal Telewizji Polsat, podczas którego widzowie usłyszą najlepsze i najpopularniejsze przeboje polskiej muzyki oraz zobaczą swoich ulubionych wykonawców. Rokrocznie odbywa się on w jednym z najbardziej urokliwychi słynnych zarazem miejsc - w sopockiej Operze Leśnej. Znamy nowy termin festiwalu, który odbędzie się w dniach 25 - 26 czerwca 2021.


Wiadomości z ostatniej chwili:
- Polsat SuperHit Festiwal powraca w doskonałym stylu!
- wystąpią m.in goście specjalni, zwycięzcy konkursu Eurowizji 2021 - włoski zespół Måneskin


Polsat SuperHit Festiwal 2021


Pierwszy po lockdownie wielki telewizyjny festiwal w Operze Leśnej, w Sopocie. Transmisja na żywo 25 i 26 czerwca  w Polsacie!
To będzie naprawdę szalony weekend, na który czeka już cała Polska! Specjalnie dla widzów Polsatu i sopockiej publiczności w Operze Leśnej znów zaśpiewają najpopularniejsi polscy artyści, a kabarety zaprezentują swoje najśmieszniejsze skecze.


👉 Na jednej scenie znani artyści: Sanah, Beata Kozidrak i Bajm, Kayah, Viki Gabor, Doda, Paweł Domagała, Andrzej Piaseczny, Sławomir, Justyna Steczkowska, Michał Szpak, IRA, Enej, Kortez, Pectus, Golec uOrkiestra, Gromee. Wśród gwiazd kabaretu między innymi: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Piotr Bałtroczyk i Jerzy Kryszak. To właśnie oni, na żywo, z Sopotu zapewnią dwa wieczory pełne energetycznej muzyki, niezapomnianych emocji oraz solidną porcję zdrowego, dobrego humoru!


👉 Sprzedaż biletów i organizacja Festiwalu
Do sprzedaży trafi 50% miejsc z puli biletów ogólnie dostępnych w Operze Leśnej zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, a także dodatkowe miejsca dla osób zaszczepionych (posiadających odpowiedni dokument potwierdzający szczepienie). Weryfikacja osób zaszczepionych będzie się odbywać przed wejściem do Opery Leśnej, na podstawie obowiązującego zaświadczenia w formie wydruku lub aktywnego kodu QR w aplikacji mobilnej. W trakcie trwania Festiwalu zostaną zachowane wszystkie wymagane zabezpieczenia zgodnie z wydanym rozporządzeniem. Uwaga! Osoby posiadające wcześniej zakupione bilety, będą miały możliwość wyboru nowych miejsc przed oficjalnym startem sprzedaży.
Wypożyczalnia rowerów gokartów SOPOT
Polsat SuperHit Festiwal 2021 powstaje we współpracy z Miastem Sopot, Bałtycką Agencją Artystyczną BART, za współorganizację odpowiada AlberT-ART. Partnerem strategicznym Festiwalu jest Związek Producentów Audio-Video (ZPAV).


To fantastyczne 2 dni z najpopularniejszą polską muzyką oraz najlepszymi kabaretami. Formuła nowego projektu Telewizji Polsat - Polsat SuperHit Festiwal uwzględnia wszystkie najnowsze trendy dystrybucji muzyki, czyli zarówno sprzedaż płyt, najczęściej grane utwory w radiu, jak i płatną oraz bezpłatną dystrybucję muzyki w Internecie oraz na urządzeniach mobilnych.


Wśród osób, które pojawią się na scenie nie zabraknie tegorocznej laureatki konkursu piękności - Miss Widzów Polsatu, którą została Wiktoria Ciochanowska. Podczas finału w styczniu 2021 zdobyła ona także tytuł II Wicemiss Polski.


 Program Polsat SuperHit Festiwal 2021 
 – kogo zobaczymy na sopockiej scenie? 


 Piątek, 25 czerwca
• „Płynie w nas gorąca krew” - koncert 🎶 Beaty Kozidrak i zespołu Bajm 
• Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem „Śmiech to zdrowie!” – a w nim:
  ✓ Kabaret Moralnego Niepokoju
  ✓ Kabaret Młodych Panów
  ✓ Jerzy Kryszak
  ✓ Ani Mru Mru
  ✓ Kabaret Smile
  ✓ Kabaret Kałasznikoff
  ✓ Kabaret Czesuaf
  ✓ Grupa MoCarta
Sopocki Hit Kabaretowy poprowadzi 🎤 Piotr Bałtroczyk, a o oprawę muzyczną 🎸 zadba Torres Brothers. 


Sobota, 26 czerwca 
• pierwszy występ w naszym kraju zwycięzców tegorocznego konkursu Eurowizji - włoskiego zespołu Måneskin. Więcej...
Enej – „10. lat od wygranej w Must Be The Music” 
• Koncert 🎶 „Najlepsi z Najlepszych” – a w nim:
  ✓ sanah
  ✓ Sławomir
  ✓ Michał Szpak
  ✓ Doda
  ✓ Pectus
  ✓ Andrzej Piaseczny
  ✓ Paweł Domagała
  ✓ Golec uOrkiestra
  ✓ Gromee
  ✓ Viki Gabor
  ✓ Kayah
  ✓ IRA
  ✓ Kortez
  ✓ Justyna Steczkowska


 KUP BILET 🎫:


👉 dzień pierwszy - jest tutaj


👉 dzień drugi - jest tutaj


UWAGA! Bilety zakupione w 2020 roku zachowują ważność! Osoby, które je nabyły mają prawo do wyboru miejsca przed uruchomieniem oficjalnej sprzedaży w 2021 roku. Obecnie trwają prace nad przystosowaniem widowni aby spełniała niezbędne wymogi sanitarne związane z pandemią.


Jaka pogoda jest zapowiadana na weekend 25 - 26 czerwca? Prognozy przewidują zachmurzenie z temperaturą ok 20 - 22 stopni Celsjusza w dzień oraz ok. 14 stopni w nocy. Być może wystąpią lekkie i przelotne opady deszczu, które widowni w Operze zupełnie nie przeszkadzają.


Wakacje nad morzem 2021 - są tutaj


Zapraszamy na Polsat SuperHit Festiwal 2021 w Sopocie!