Boże Narodzenie na Kaszubach - Święta nad morzem 2019

logo
A A

W tym roku możemy mieć trochę dłuższe Święta Bożego Narodzenia, a dokładnie - poświąteczny wypoczynek. WiŚwięta na Kaszubachgilia 24 grudnia 2019 przypada we wtorek, warto więc rozważyć wzięcie wolnego piątku. Pragnącym wypoczynku bez sprzątania, gotowania i myślenia o całej logistyce tradycynie zaproponujemy ciekawe oferty i świąteczne pakiety pobytowe. Zapraszamy na Boże Narodzenie na Kaszubach, nad morzem, w Trójmieście... Jeśli chcemy naprawdę wypocząć, to pozwólmy je przygotować komuś za nas. Wówczas wystarczy zadbać o prezenty pod choinkę i dzień, dwa wolnego - aby wszystko odbyło się bez pośpiechu. Potem życzenia, kolędy i pyszne potrawy świateczne. Do tego spokój i i oddech, którego tak często brakuje w natłoku spraw.


Zapraszamy także na liczne jarmarki bożonarodzeniowe z największym w regionie - w Gdańsku. Jak co roku pełne wyróbów rzemiosła, żywności ekologicznej oraz artystycznych drobiazgów są ciekawą alternatywą dla typowego centrum handlowego.
Warto też zwrócić uwagę na piękne iluminacje świetlne oświetlające śródmieście Gdańska oraz Park w Gdańsku Oliwie. Wieczorny spacer, mimo zdarzających się tłumów w tym miejscu, może dostarczyć pięknych, niezapomnianych wrażeń estetycznych.


Jarmark Bożonarodzeniowy Gdańsk 2019 - jest tutajZapraszamy na tradycyjne, rodzinne Święta Bożego Narodzenia 2019 w pięknych okolicach słynnej Wieżycy - ok. 1000 metrów od najpopularniejszych, pomorskich wyciągów narciarskich.
Zapewniamy komfortowe noclegi w przestronnych Boże Narodzenie Krzeszna Wieżyca Szymbarkpokojach i apartamentach oraz wysmakowane, bogate menu świąteczne z pysznymi ciastami własnego wypieku. Po przyjemnościach świątecznego stołu zapraszamy do korzystania z uroków białego szaleństwa w pobliskich ośrodkach narciarskich - Wieżyca Koszałkowo i Wieżyca Kotlinka.
W programie pobytu świątecznego (w dniach 23-26 grudnia 2019) znajdą się m.in:

* komfortowe noclegi z pysznym wyżywieniem
* Uroczysta Kolacja Wigilijna przy nastrojowym kominku i przy pachnącej choince z tradycyjnymi kaszubskimi daniami
* wizyta przebierańców kaszubskich, śpiewanie kolęd
* mozliwość udziału w pasterce w ogrzewanym kościele w Szymbarku
* całodzienny bufet kawowy z ciastami własnego wypieku (3 dni)
* obfite posiłki świąteczne (m.in degustacja domowych nalewek)
* kulig bożonarodzeniowy lub przejażdżka wozem drabiniastym

Więcej o Świętach Bożego Narodzenia w Malinówce - jest tutaj


 
Zapraszamy na Boże Narodzenie 2019 na Kaszuby, nad morze, w Bory Tucholskie, jednym słowem - w pomorskie!


   Boże narodzenie 2019 w pomorskim!