Boże Narodzenie na Kaszubach 🎄🎅 Święta nad morzem 2020

logo
A A

Święta Bożego Narodzenia 2020 🎅 będą trwały nieco dłużej ponieważ wiŚwięta na Kaszubachgilia 24 grudnia przypada we czwartek. Pragnącym wypoczynku bez sprzątania, gotowania i myślenia o całej logistyce tradycynie proponujemy ciekawe oferty i świąteczne pakiety pobytowe 👪 . Zapraszamy na Boże Narodzenie na Kaszubach, nad morzem, w Trójmieście... Jeśli chcemy naprawdę wypocząć, to pozwólmy je przygotować komuś za nas. Wówczas wystarczy zadbać o prezenty 🎁 pod choinkę 🎄 i dzień, dwa wolnego - aby wszystko odbyło się bez pośpiechu. Potem życzenia, kolędy i pyszne potrawy świateczne. Do tego spokój i i oddech, którego tak często brakuje w natłoku spraw.


Zapraszamy także na liczne jarmarki bożonarodzeniowe z największym w Boże Narodzenie nad morzem 2020 w Columbusieregionie - w Gdańsku. Jak co roku pełne wyrobów rzemiosła, żywności ekologicznej oraz artystycznych drobiazgów są ciekawą alternatywą dla typowego centrum handlowego.
Warto też zwrócić uwagę na piękne iluminacje świetlne oświetlające śródmieście Gdańska oraz Park w Gdańsku Oliwie. Wieczorny spacer, mimo zdarzających się tłumów w tym miejscu, może dostarczyć pięknych, niezapomnianych wrażeń estetycznych.


Unikalne prezenty na każdą okazję oferuje Ceramika Genius!
Nie trzeba jechać do Niemiec czy Szwecji - to samo jest w Chmielnie!


Ceramika Genius - prezenty na Święta pod choinkę
Zapraszamy na Boże Narodzenie 2020 na Kaszuby, nad morze, w Bory Tucholskie, jednym słowem - w pomorskie!


 🔔🎅  Boże Narodzenie 2020 w pomorskim!