Koncert Walentynkowy w wykonaniu śpiewającej rodziny Kaczmarków

  • termin : 14 Lutego 2019
  • godzina : 19.00
  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Ołowianka 1
  • miejsce : Sala Koncertowa na Ołowiance
  • bilety : 65 - 120 zł
  • telefon : (58) 320 62 62
  • www : http://www.filharmonia.gda.pl
logo
A A

Dzień św. Walentego jak rzadko dotąd znajdował oddźwięk w dedykowanych mu programach filharmonicznych, czemu jednak nie nawiązać – z przymrużeniem oka – do tego sympatycznego, nowego w Polsce święta?
Program koncertu walentynkowego stwarza wymarzoną okazję, by zakochane pary, z których tylko choć jedna osoba jest melomanem zaprosiła tę drugą do filharmonii – może po raz pierwszy i – po tak miłym doświadczeniu – z pewnością nie ostatni!
W programie koncertu, który trwa dwie godziny, będziecie Państwo mogli odbyć wspaniałą muzyczną podróż przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu w wykonaniu nadzwyczajnej, jedynej takiej w Polsce - Śpiewającej Rodziny Kaczmarków. Usłyszycie Państwo najbardziej znane i lubiane arie operetkowe i musicalowe. Nie zabraknie też muzycznych niespodzianek w wykonaniu Adama i Wojciecha Kaczmarków.
Zespołowi będzie towarzyszyła orkiestra kameralna „Alla Vienna” pod kierownictwem prof. Adama Manijaka.

Kilka słów o artystach:

Iwona Kaczmarek – sopran liryczny (mama). Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi. Solistka Teatru Wielkiego w Łodzi, gdzie kreowała główne role w takich operach jak Aida, Tosca, Hrabina, Halka, czy Trubadur. Nie dzieli jednak muzyki na gatunki, czuje się równie doskonale w repertuarze operetkowym: Baron cygański, Wesoła Wdówka, Księżniczka Czardasza, a nawet w musicalu.

Piotr Kaczmarek – tenor dramatyczny (tata). Były pierwszy tenor Teatru Wielkiego w Łodzi, pierwszy solista Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego w Warszawie. Po studiach w Akademii Muzycznej w Łodzi kontynuował edukację u światowej sławy tenora Kałudi Kałudowa. Współpracuje z teatrami w całej Polsce.

Adam Kaczmarek – tenor. Ma zaledwie 15 lat! Głos o jasnej, dźwięcznej wspaniałej barwie, silny i czysty budzi zachwyt. Popularność przyniósł mu udział w programie „Mam talent” wykonując piosenkę „Delilah”, ale ze sceną zżył się od dziecka, a śpiew jest dla niego bardziej naturalną formą wypowiedzi niż słowo.
Adam razem z bratem Wojciechem w 2017 r. wydali dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.

Wojtek Kaczmarek – baryton. Ma 19 lat. Niezwykła, fenomenalna dojrzała barwa męskiego głosu zaskakuje za każdym razem, gdy zaczyna śpiewać. Doskonale śpiewa zarówno klasykę, jak i popularne przeboje. Nie wyobraża sobie życia bez śpiewu. Studiuje w Akademii Muzycznej w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim.
Wojciech razem z bratem Adamem w 2017 r. wydali dwie płyty: „Marzenia się spełniają” oraz „Najpiękniejsze pieśni neapolitańskie”.


KUP BILET


Organizator koncertu: Agencja Artystyczna ŚRK
www.pieknekoncerty.pl