XII Ogólnopolski Zjazd Maskotek - Rowy 2018

  • termin : 14 Lipca 2018 - 15 Lipca 2018
  • miasto : Rowy
  • ulica : Słoneczna
  • miejsce : muszla koncertowa w parku
  • www : http://www.ustka.ug.gov.pl
logo
A A

Jedną z najciekawszych letnich imprez nad morzem jest Ogólnopolski Zjazd Maskotek, który odbywa się co roku w połowie lipca w Rowach. Z całej Polski zjeżdżają się duże pluszowe postacie, które paradują ulicami miasta i zapraszają do podziwiania. W trakcie trwania Zjazdu odbywają się prezentacje na scenie, występy artystyczne oraz głosowanie na najsympatyczniejszą maskotkę. 


Ogólnopolski Zjazd Maskotek ROWY - fot. FacebookXII Ogólnopolski Zjazd Maskotek odbędzie się 14 - 15 lipca 2018 roku. Jak co roku, do Rowów zjadą najpiękniejsze maskotki z całej Polski, by wziąć udział w dorocznym zjeździe.


W programie: ogłoszenie plebiscytu publiczności na „Maskotkę Naj…” i wręczenie statuetki nagrodzonej maskotce, losowanie nagród wśród publiczności uczestniczącej w plebiscycie, promocyjne stoiska gości, wspólne zdjęcia z maskotkami, koncert muzyczny. 


Szczegółowy PROGRAM XII Ogólnopolskiego Zjazdu Maskotek w Rowach - wkrótce :-)Wypoczynek nad morzem w maju - Columbus - Rowy


Podczas dotychczasowych zjazdów Rowy odwiedziło ponad 100 maskotek z 50 gmin, powiatów, województw, stowarzyszeń, związków, organizacji i firm.


Zapraszamy na Ogólnopolski Zjazd Maskotek 2018!


Noclegi w Rowach - są tutaj


Apartamenty Nautica - ok. 100 metrów do plaży!


Apartamenty NAUTICA - blisko plaży nad morzem


 Przytul się do wielkiego Misia w Megalandii!


Megalandia Ustka - park rozrywki