Gdyńska Noc Sylwestrowa 2018/2019

  • termin : 31 Grudnia 2018 - 01 Stycznia 2019
  • miasto : Gdynia
  • ulica : Skwer Kościuszki
  • bilety : wstęp wolny
logo
A A

Miasto Gdynia zaprasza na miejską plenerową zabawę - Gdyńską Noc Sylwestrową 2018/2019!

Trzy lata temu „Sylwestrow Moc Przebojów” w Gdyni zgromadziła 150 tysięcy gości na Skwerze Kościuszki i ponad sześć milionów widzów, którzy oglądali TelGdyńska Noc Sylwestrowa - fot. Maurycy Śmierzchalski, www.facebook.com/gdyniaewizję Polsat.  Tradycyjnie, główne ulice miasta zostały roświetlone pięknymi iluminacjami. Na Skwerze Kościuszki światełka przyozdobiły fontannę i okoliczne drzewa. Istotnym walorem zabawy jest świeże powietrze - znacznie czystsze niż w innych, dużych miastach o tej porze roku.


Według Biura Prasowego UM Gdynia tradycyjnie zapowiada się kolejna, bardzo ciekawa edycja Sylwestra Miejskiego. Nowy Rok 2019 w Gdyni powitają z publicznością znane gwiazdy. Kto wystąpi w tym roku w Gdańsku - już wiemy. Czekamy na Gdynię, która uchyli rąbka tajemnicy w II połowie października. Na obecną chwilę wiemy na pewno, że życzenia noworoczne złoży wszystkim zebranym jak co roku - Prezydent miasta Wojciech Szczurek.


GDAŃSKA NOC SYLWESTROWA 2018/2019 - jest tutaj
OFERTY SYLWESTROWE W POMORSKIM - są tutaj

Sylwester nad morzem czy na morzu?


Sylwester Gdynia Stena Line
Zdjęcia Gdyńskiej Nocy Sylwestrowej (nr 1-8) w galerii poniżej - są autorstwa Maurycego Śmierzchalskiego i pochodzą z profilu www.facebook.com/gdynia. Kolejne zdjęcia są autorstwa firmy Art & Action Photography.


 Zapraszamy serdecznie na wspól
Gdyńską Noc Sylwestrową 2018/2019!