Agroturystyka Borucino Domki letniskowe i mieszkania wakacyjne nad jeziorem z plażą

  • miejscowość : Borucino
  • ulica : Borucino 95, gm. Kamienica Szlachecka
  • telefon 2 : 693 701 710
  • fax : 781 361 641
  • cena za 2 os. od : 50 zł
  • ilość miejsc : 18
  • całoroczny : tak
iconiconiconicon
iconiconiconicon
iconicon
A A

Drodzy Goście,

miło nam przedstawić naszą całoroczną ofertę turystyczną i zaprosić Państwa na wypoczynek do Gospodarstwa Agroturystycznego w Borucinie. Proponujemy 3 komfortowe mieszkania wakacyjne w wolno stojących domach z osobnymi wejściami.

Dwa domki są 5-osobowe, jeden 8-osobowy.

Na parterze domu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, łazienka oraz zestaw wypoczynkowy. Na piętrze mieszczą się dwie sypialnie. W każdym mieszkaniu jest telewizor.

Do dyspozycji naszych gości jest również kominek oraz taras z widokiem na jezioro. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia obiektu zapewnia pełną wygodę.

W odległości zaledwie 80 m znajduje się restauracja. Obiekt jest malowniczo położony nad Jeziorem Raduńskim Dolnym.


Agroturystyka Borucino


Dodatkowe atrakcje urozmaicą Państwa pobyt:

Własna plaża, pomost i sprzęt wodny* Bardzo zadbany teren wypoczynkowy wokół domu. Trawa, oczko wodne, miejsce na grilla i ognisko. Możliwość ustawienia namiotu i przyczepy, miejsce do parkowania. Na terenie posesji trawiaste boisko do gry w piłkę. Prywatne łąki dochodzące do samej wody, do dyspozycji gości kajaki i łódki wiosłowe. Dla dzieci wyznaczone kąpielisko.

* Niewątpliwą atrakcją dla wędkarzy jest możliwość połowu ryb z pomostu lub łódki. W pobliżu piękne lasy obfitujące w rożne gatunki grzybów.

* Gospodarz hoduje sześć pięknych (oswojonych) koni przeznaczonych do jazdy wierzchem, bryczką lub saniami (zimą). Możliwość skorzystania z lekcji jazdy konnej.
Borucino jest piękne także w zimie
* Możliwość spędzenia sylwestrowej nocy wraz z noworocznym ogniskiem i kuligiem oraz zorganizowania imprezy okolicznościowej m.in. urodziny imieniny, rocznice itp. przy udziale kaszubskiej kapeli.


Ceny: 150 zł (mały domek); 300 zł (duży domek)

Udzielamy rabatów!


 Serdecznie zapraszamy do gościnnego Borucina!