Gdynia Design Days 2018

logo
A A

Gdynia zaprasza na 11 już edycję wydarzenia Gdynia Design Days 2018.


Gdynia Design Days to coroczny festiwal prezentujący najnowsze tendencje i dobre praktyki z zakresu projektowania. Obfitujący w inspirujące wystawy, wykłady, warsztaty, prelekcje oraz dyskusje program skierowany jest zarówno do profesjonalistów, młodych przedsiębiorców, jak i entuzjastów szukających inspiracji do twórczego działania i kreatywnego spędzania czasu.

Przez 10 lipcowych dni Gdynia staje się tym samym najlepszym letnim miejscem spotkań branży projektowej. GDD to też jedyny festiwal designu w Polsce, podczas którego powstają prototypy mające szansę na wdrożenie.

Celem organizatorów jest budowanie przestrzeni wymiany myśli między środowiskiem biznesu kreatywnego, pasjonatami wzornictwa, mieszkańcami i turystami Trójmiasta, oraz wszystkimi poszukującymi inspiracji i mądrej rozrywki.


Hasło przewodnie tegorocznej edycji festiwalu - to ERROR. Error z łaciny oznacza błąd, a jako czasownik - wędrowanie, tułaczkę. Współczesność stawia przed nami wyzwanie przewartościowania dotychczasowych potrzeb i określenie nowych priorytetów. Celem jest zrównoważony rozwój, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i sensu. Odpowiedzialność za przyszłość leży w rękach każdego z nas, ale to projektantom przypisywana jest rola prekursorów. Ich zadanie polega na wskazaniu problemów, analizie i próbach ich rozwiązania.  Czy wiemy, dokąd iść dalej?

PROGRAM - wkrótce

Więcej na: gdyniadesigndays.eu