Agroturystyka Borucino Domki letniskowe i mieszkania wakacyjne nad jeziorem z plażą i pomostem

  • miejscowość : Kamienica Szlachecka
  • ulica : Borucino 95
  • telefon : 58 684 30 47
  • telefon 2 : 603 425 366
  • www : http://www.kaszuby-borucino.xt.pl
  • cena za 2 os. od : 40 zł
  • ilość miejsc : 18
  • całoroczny : tak
iconicon
iconiconiconicon
iconicon
A A

Drodzy Goście,

miło nam przedstawić naszą całoroczną ofertę turystyczną i zaprosić Państwa na wypoczynek do Gospodarstwa Agroturystycznego w Borucinie. Proponujemy 3 komfortowe mieszkania wakacyjne w wolno stojących domach nad jeziorem. Każdy dom posiada osobne, niezależne wejście.

Dwa domki są 5-osobowe, jeden 8-osobowy.

Na parterze domu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia, łazienka oraz zestaw wypoczynkowy. Na piętrze mieszczą się dwie sypialnie. W każdym mieszkaniu jest telewizor.

Do dyspozycji naszych gości jest również kominek oraz taras z widokiem na jezioro. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia obiektu zapewnia pełną wygodę.

W odległości zaledwie 80 m znajduje się restauracja. Obiekt jest malowniczo położony nad Jeziorem Raduńskim Dolnym.
 
Dodatkowe atrakcje urozmaicą Państwa pobyt:

Borucino - własna plaża, pomost i sprzęt wodny na Kaszubach* Bardzo zadbany teren wypoczynkowy wokół domu. Trawa, oczko wodne, miejsce na grilla i ognisko. Możliwość ustawienia namiotu i przyczepy, miejsce do parkowania. Na terenie posesji trawiaste boisko do gry w piłkę. Prywatne łąki dochodzące do samej wody, do dyspozycji gości kajaki i łódki wiosłowe. Dla dzieci wyznaczone kąpielisko.

* Niewątpliwą atrakcją dla wędkarzy jest możliwość połowu ryb z pomostu lub łódki. W pobliżu piękne lasy obfitujące w rożne gatunki grzybów.

* Gospodarz hoduje sześć pięknych (oswojonych) koni przeznaczonych do jazdy wierzchem, bryczką lub saniami (zimą). Możliwość skorzystania z lekcji jazdy konnej.
Borucino jest piękne także w zimie
* Możliwość spędzenia sylwestrowej nocy wraz z noworocznym ogniskiem i kuligiem oraz zorganizowania imprezy okolicznościowej m.in. urodziny imieniny, rocznice itp. przy udziale kaszubskiej kapeli.


Cena za domek: 120 zł

Udzielamy rabatów!


Serdecznie zapraszamy do gościnnego Borucina!
Nasze domki nad jeziorem
 - są do Państwa dyspozycji!