Kino letnie w Sopocie na molo 2018

  • termin : 01 Lipca 2018 - 31 Sierpnia 2018
  • godzina : 22.00 (lipiec), 21.30 (sierpień)
  • miasto : Sopot
  • ulica : Powstańców Warszawy
  • bilety : 4 - 8 zł
  • www : http://www.Kino.Visa.pl
logo
A A

Startuje 11. edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane. Przez całe wakacje, codziennie od 1 lipca do 31 sierpnia, w plenerowych kinach w Sopocie, Zakopanem i Giżycku odbywać się będą bezpłatne projekcje filmowe. W tegorocznym programie pokazywane będą największe produkcje z całego świata oraz polskie klasyki.


Już jedenasty rok z rzędu letnie stolice Polski, zapraszają na wieczorne spotkania z najlepszym polskim i światowym kinem.  Na widzów letniego kina cKino letnie Sopot molozekają  plenerowe sale gdzie można oglądać filmy siedząc wygodnie na plażowych leżakach lub góralskich ławach. W każdej projekcji na Molo i przy Krupówkach, może uczestniczyć ponad 1000 osób. Seanse rozpoczynają się tuż po zachodzie słońca. Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny (w Sopocie potrzebny jest jedynie bilet wstępu na molo).


Visa Kino Letnie Sopot - Zakopane prezentuje bogaty i różnorodny repertuar. Na ogromnych, pneumatycznych ekranach (Airscreen®) możecie zobaczyć największe kinowe hity ostatnich miesięcy.


Jak co roku, każdy tydzień festiwalu został podzielony na atrakcyjne dni tematyczne. W repertuarze znajdą się filmy oscarowe i nagradzane na europejskich festiwalach, światowe super hity i kino artystyczne, nie zabraknie też polskich produkcji, o których głośno w kraju i za granicą.


Zapraszamy do najwygodniejszego kina w Polsce. Rozsiądźcie się na plażowych leżakach na najdłuższym drewnianym molo w Europie :-)

Festiwalowe tygodnie rozpoczną "Muzyczne poniedziałki", po których będziecie nucić ścieżki dźwiękowe takich filmów jak: "Baby Driver", "Maria Callas", "Sztuka rapu" czy "American Honey". Wtorki będą okazją do zobaczenia filmów nagrodzonych w Cannes, na ekranie pokażemy m.in.: "Niemiłość" i "Drzewo życia". Środa oznacza największe filmowe "Super hity", takie jak: "Szybcy i wściekli 8" czy "Iluzja 2". Czwartki zarezerwowaliśmy dla filmów rodzimych reżyserów. W cyklu "Made in Poland" znalazł się m.in. nowy film Łukasza Palkowskiego "Najlepszy" i "Atak Paniki", głośny debiut Pawła Maślony. Dobry humor dzień później zagwarantują "Komediowe piątki", wśród zaplanowanych projekcji m.in. "Ciao Italia!" i "Do zakochania jeden krok". W soboty skoncentrujemy się na oscarowych produkcjach - widzowie zobaczą "Blade Runner 2049", "Dunkierkę" czy obsypany nagrodami musical "La la land" z Ryanem Gosslingiem i Emmą Stone. Festiwalowy tydzień zamykają "Kobiece niedziele". W tej sekcji do zobaczenia zarówno "Boska Florence", jak i "Zwyczajna dziewczyna". Zapraszamy na najdłuższy wakacyjny festiwal filmowy.


PROGRAM KINA LETNIEGO W SOPOCIE 2018


Filmowe dni tematyczne:

Poniedziałki "Muzyczne poniedziałki"
Wtorki  "Z Cannes"
Środy „Super hity”
Czwartki "Made in Poland"
Piątki "Komediowe piątki"
Soboty "Oscary!"
Niedziele "Kobiece niedziele"  


Szczegółowy repertuar festiwalu, harmonogram projekcji i zwiastuny prezentowanych filmów dostępne są na www.Kino.Visa.pl

Zapraszamy na lato pełne filmowych emocji :-)


Noclegi w Sopocie - są tutaj


Atrakcje turystyczne Sopotu - są tutaj 


Kino letnie Sopot 2018 - zapraszamy na molo!