Gokarty Sopot - tor kartingowy w Sopocie i Gdyni - zapraszamy do Kart Center

  • miasto : Sopot
  • ulica : 3 Maja - Sopot Wyścigi
A A

KartCenter zaprasza na tory kartingowe w Sopocie, Gdyni, i Gdańsku


Gokarty KartCenter SOPOT


KartCenter to zupełnie nowa jakość w kartingu amatorskim. Tworzymy obiekty z najlepszymi gokartami Sodi oraz z dbałością o jakość obsługi i bezpieczeństwo naszych klientów. Nasze tory gokartowe powstają z myślą o dostarczeniu autentycznego doświadczenia wyścigów.  Jesteśmy miejscem dla wszystkich entuzjastów sportów motorowych oraz tych, którzy za kierownicą gokarta usiądą po raz pierwszy.
Ciekawie zaprojektowane obiekty, wykwalifikowana kadra oraz najlepszej jakości gokarty Sodi są gwarancją niezapomnianych wrażeń.  Aktualnie nasze tory gokartowe mieszczą się w następujących lokalizacjach Trójmiasta
Sopot
Gdańsku 
(kryty, halowy, najnowocześniejszy w Polsce)

Gdynia


★ Atrakcje turystyczne w pomorskim - są tutaj


KartCenter gokarty Sopot


KartCenter  istnieje na polskim rynku kartingowym już od 2008 roku. Nieprzerwanie staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie zachowując przy tym maksymalne standardy bezpieczeństwa. Odzwierciedleniem tego założenia są dostępne u nas maszyny francuskiej firmy SodiKart.
Tor kartingowy Sopot KartCenterKażdy model naszej floty jest specjalnie dobrany do specyfiki danego toru, tak aby dostarczyć naszym klientom najlepszych emocji podczas wyścigów. Wybierając markę Sodi zdecydowaliśmy się na połączenie nowoczesnej technologii i innowacyjnych rozwiązań technicznych zwiększających osiągi sprzętu z dbałością o bezpieczeństwo i komfort jazdy. Stawiamy sobie wyzwanie, aby wszyscy nasi klienci poczuli się na naszych torach i w gokartach, jak kierowcy Formuły 1, a emocje towarzyszące zmaganiom na torze pozostały z nimi na bardzo długo. Sądzimy, że karting to dobra zabawa ale i ekscytujący sport motorowy, który uczy strategii, opanowania i precyzji za kierownicą.


Jako oficjalny tor z gokartami Sodi organizujemy ligę międzynarodoGokarty SOPOT - akademia kartinguwych wyścigów Sodi World Series. Dla wszystkich pasjonatów współzawodnictwa i młodych adeptów sportu kartingowego, których marzeniem jest iść w ślady takich kierowców wyczynowych jak Robert Kubica. Organizujemy również zajęcia doskonalące w ramach Akademii Kartingowej KartCenter.
Klientom korporacyjnym oferujemy sprawdzone pakiety eventów firmowych, spotkań integracyjnych i prezentów motywacyjnych dla pracowników.
KartCenter to świetne miejsce do spędzenia czasu z rodziną, przyjaciółmi, zorganizowania imprezy firmowej lub przyjęcia jak urodziny czy wieczór kawalerski. Przeprowadziliśmy już setki udanych imprez. Jeżeli jesteś zainteresowany dobrą zabawą dla Ciebie i Twoich gości odwiedź jedną z naszych lokalizacji!


Flota gokartów w Sopocie


Zawsze staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zachowując maksymalne standardy bezpieczeństwa dlatego też na naszym torze wypróbujesz gokarty światowego lidera branży gokartowej – SodiKart:


• model Sodi GT5R 270 CC, gwarantuje wysoki komfort jazdy i możliwość rozwinięcia dużej prędkości, którą docenią nawet najwięksi pasjonaci tego sportu;
• Sodi LR4 160 CC jest przeznaczony dla młodszych kierowców już w wieku 7 lat i wzroście od 135 cm;
• gokart Sodi 2Drive 270 CC umożliwia natomiast jazdę dwóch osób na raz i jest świetną opcją na przejazd rodzica z dzieckiem już od 3 roku życia.


Zapraszamy także na wypróbowania najnowocześniejszego sprzętu (światowa premiera w Gdańsku) - elektrycznych gokartów SODI RSX.  • Tor KartCenter w Sopocie (ul. 3 Maja)


Tworząc konfigurację toru wzorowaliśmy się na prawdziwych zakrętach znanych z zawodów Formuły 1.
Wjazd do tunelu poprzedza szeroki i długi 180 stopniowy nawrót łudząco podobny do układu z włoskiej Monzy – „Parabolica”.
Gdy już uporacie się z ciemnościami w tunelu, Waszym oczom ukaże się tor w całej okazałości. Ale to jeszcze nie czas na relaks. Zaraz po tym czeka na Was sekwencja łuków inspirowana „Maggotts-Becketts-Chapel” z Silverstone Circuit w Anglii. Jest jednym z najbardziej wymagających i technicznych kompleksem zakrętów występującym na torach F1 na świecie.
Tor gokartowy SOPOT - most tunelPod koniec naszej trasy utworzyliśmy dla Was techniczną karuzelę zakrętów, podobną do tej z niemieckiego toru wyścigowego Nürburgring – „Karusela Caracciolla”. Tu przede wszystkim będzie się liczyć refleks i technika.
Ale tor w Sopocie to nie tylko zakręty. Znajdziecie u nas również szerokie proste, na których możecie poczuć prawdziwą prędkość, w zawieszonym 7 centymetrów nad ziemią gokarcie! Nasz tor gokartowy powinien sprostać oczekiwaniom każdego kierowcy. I ten początkujący i ten który ściga się już od lat, może u nas doświadczyć tego, co najlepsze w wyścigach gokartowych.


 Godziny otwarcia - na telefon
 Cennik KartCenter Sopot (jazda, wynajem toru, inne) - na telefon
 Rezerwacje dla grup*: tel.+48 692 277 978  
*Indywidualne przejazdy nie wymagają rezerwacji.
Dojazd - dane GPS: 54.26'02.40" - 18.33'49.38" (wjazd od ul. 3 Maja w Sopocie)  • Tor KartCenter w Gdyni (Kosakowo k. Gdyni, ul. Płk. Dąbka 338)


Gokarty w Gdyni - KartCenter


Nasz zewnętrzny tor gokartowy KartCenter w Gdyni to zupełnie nowy sposób na karting i miejsce dynamicznego relaksu dla wszystkich.
Specjalnie zaprojektowana przestrzeń recepcyjna nawiązuje do stanowiska pit-stopu znanego z wyścigów światowych marek samochodowych. Tak, abyś mógł poczuć od samego początku atmosferę pasjonujących sportów motorowych.

Gokarty Gdynia KartCenterTor kartingowy w Gdyni ma długość 325 metrów. Jest wyposażony w nowoczesny komputerowy pomiar czasu i zsynchronizowaną z nim sygnalizację świetlną. Na torze znajduje się również tablica świetlna dla kierowców umożliwiająca bieżącą weryfikację czasu okrążenia.

Dostępne gokarty na torze w Gdyni:
• Sodi GT5R 200 CC,
• LR4 160 CC (od 7 lat i wzrostu od 135 cm)
• podwójny gokart 2Drive 270 CC (możliwość przejazdu rodzica z dzieckiem lub osoby niepełnosprawnej z opiekunem)


 Godziny otwarcia - na telefon
 Cennik KartCenter Gdynia (jazda, wynajem toru, inne) - na telefon
 Rezerwacje dla grup*: tel. +48 514 601 446 lub tel. +48 692 277 978
*Indywidualne przejazdy nie wymagają rezerwacji.
Dojazd - dane GPS: 54.56'37.01" - 18.48'41.02" (Przy centrum handlowym Galeria Szperk)


 


Na gokarty, zapraszamy do KartCenter! (Sopot,  Gdynia, Gdańsk)


Tory gokartowe w Trójmieście i w pomorskim - są tutaj


Noclegi w Sopocie - są tutaj