Dni Chojnic 2019 - XIV Jarmark Świętojański

  • termin : 28 Czerwca 2019 - 30 Czerwca 2019
  • miasto : Chojnice
  • ulica : Stary Rynek
  • bilety : wstęp wolny
logo
A A

Burmistrz Miasta Chojnice, Promocja Regionu Chojnickiego z ogromną przyjemnością zapraszają Państwa do udziału w Dniach Chojnic, które odbędą się w dniach 28 - 30 czerwca 2019 roku.


W ramach imprezy odbywa się XIV Jarmark Świętojański i Prezentacje Gospodarcze.


Jest to jedna z najciekawszych imprez plenerowych, które goszczą wspaniałych rzemieślników, twórców ludowych, artystów, kolekcjonerów z całej Polski.
To święto nie tylko mieszkańców lecz również turystów, którzy obecnością na tej imprezie rozpoczynają swój wypoczynek na ziemi chojnickiej. Uroczysty charakter tego przedsięwzięcia i jego międzynarodowy wymiar wpływa niewątpliwie na atrakcyjność imprezy.


Nawiązując do średniowiecznych jarmarków, jakie odbywały się w mieście i które były jedną z najważniejszych form wymiany towarowej, organizatorzy opierają to przedsięwzięcie również na działaniach artystycznych.


Program Dni Chojnic 2019:


W piątek wystąpi zespół LemON, a w sobotę Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów. W niedzielę na scenie pojawi się Jan Jakub Należyty – „Gwiazdy nad Paryżem”. Piątkowy i sobotni koncert odbędzie się w Parku Tysiąclecia.
Szczegóły na plakacie poniżej.