15. Polish Boogie Festival 2019

logo
A A

Polish Boogie Festival to jedyna taka impreza w tej części Europy: na koncerty pokazy tańca, zlot fanów motoryzacji, mody, kina i dobrej zabawy zjeżdżają się fani boogie-woogie, rockabilly i bluesa z wielu krajów.
Kochasz klimat retro? Kręci Cię styl lat 40., 50., 60.? W Człuchowie usłyszysz unikatowych artystów, którzy nierzadko przyjeżdżają do Polski specjalnie na to wydarzenie i grają tylko ten jeden wyjątkowy koncert.
Poza muzyką znajdziesz tu warsztaty i pokazy tańca z udziałem światowej klasy tancerzy z Polski, Szwecji, Finlandii i Węgier, modę w stylu pin-ip, wyścigi cafe racerów, klasycznne samochody z epoki i plenerowe pokazy kultowych filmów.

Jeśli zechcesz wczuć się w klimat jeszcze bardziej, koniecznie odwiedź w ciągu dnia miasteczko festiwalowe: z pomocą naszych wystawców w mgnieniu oka odmienisz swój styl, przebierając się w stylowe, ręcznie szyte ubrania, korzystając z usług wizażystek, fryzjerów, baerberów, a nawet... decydując się na tatuaż!


Jeśli jeszcze nie masz planów na wakacyjny wypoczynek, to mamy dla Ciebie fantastyczną propozycję. Człuchów, dzięki wspaniałemu otoczeniu jezior i lasów to miejsce, w którym można zapomnieć o otaczającym nas świecie i spędzić cudowne chwile. Dodaj do tego Polish Boogie Festival, a czekają Cię najlepsze wakacje w życiu! Zapraszamy!


PROGRAM - znajduje się na stronie   www.polishboogie.com