FastLove, a tribute to George Michael

  • termin : 24 Listopada 2023
  • godzina : 19.30
  • miasto : Gdynia
  • ulica : Kazimierza Górskiego 8
  • miejsce : Polsat Plus Arena
  • bilety : od 100 zł
logo
A A

Koncert „Fast Love – a tribute to George Michael" zostaje przełożony z dnia 1 marca 2023 na 24 listopada 2023 – bilety zachowują ważność.


Oświadczenie organizatora agencji Viva Music:
„W związku z chorobą (zapalenie strun głosowych) głównego solisty koncertu Fast Love a Tribute to George Michael organizator koncertu jest zmuszony do przełożenia daty koncertu z przyczyn niezależnych od niego (siła wyższa). Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność. Po telefonicznych ustaleniach potwierdzamy, że nową datą wydarzenia będzie 24.11.2023″.


"FASTLOVE" to zapierające dech w piersiach, dostarczające całej gamy wzruszeń oraz dobrej zabawy i wyprodukowane z niespotykanym rozmachem show oddające hołd życiu i twórczości George'a Michaela. Jego premiera miała miejsce w 2017 roku. Od tego czasu zagranych zostało już ponad 250 koncertów na całym świecie. Przedsięwzięcie od początku było skazane na sukces za sprawą postaci Andrew Browninga - odtwórcy roli George'a Michaela, wcielającego się w postać gwiazdy z niezwykłą autentycznością, oddającego charyzmę legendarnego piosenkarza za sprawą swojego wyjątkowego podobieństwa do George'a zarówno pod względem fizycznym, jak i wokalnym. To właśnie z powodu tego łudzącego podobieństwa w 2006 roku Andrew został zaproszony do wzięcia udziału w teledysku do utworu "As", w którym wystąpił u boku zdobywczyni Grammy Award, soulowej piosenkarki Mary J Blige oraz samego George'a Michaela. Ta współpraca otworzyła przyniosła mu rozpoznawalność, która ostatecznie doprowadziła do współpracy z Jamesem Taylorem - twórcą i producentem "FASTLOVE".


Ponadto "FASTLOVE" współtworzy obsada wokalistów, tancerzy, band oraz zespół artystów, którzy razem niestrudzenie pracowali nad tym, by wykreować autentyczny dźwięk oraz porywającą oprawę wizualną, przenoszącą w świat muzyki byłego lidera Wham!


"FASTLOVE" podbija serca fanów na wszystkich kontynentach, zdobywając entuzjastyczne recenzje oraz uznanie publiczności, a show pozostaje w ciągłej trasie, po raz kolejny już objeżdzając świat. W 2022 roku Fastlove po raz pierwszy zawita do Polski i z pewnością będzie to muzyczne wydarzenie, którego żaden fan George'a Michaela nie powinien przegapić.


KUP BILET