Długi Weekend Czerwcowy Boże Ciało 2019

logo
A A

Długi weekend czerwcowy Boże Ciało 2019 może być dobrą okazją do przedwakacyjnej rozgrzewki nad morzemWeekend Boże Ciało Trójmiasto 2019, w Trójmieście kipiącym od atrakcji lub na pięknych, kwitnących Kaszubach. Do wyboru mamy konkursowe plaże w Ustce, Księstwo w Łebie, zawsze modny Hel i zawsze szerokie plaże Wyspy SobiesDługi weekend czerwcowy nad morzem 2019zewskiej. A do tego legendarne już Kaszuby - pełne wzgórz, lasów i jezior oraz gościnnych gospodarzy. Zapraszamy do odkrywania Pomorza w weekend, który rozpoczyna się we czwartek 20 czerwca i trwa do niedzieli 23 czerwca 2019. Mamy zatem 4 fajne dni do wykorzystania na odprężający wypoczynek. Indywidualnie, we dwoje, paczką znajomych lub całą rodziną, bo w ten weekend kończy się już rok szkolny.


Już niebawem przedstawimy pierwsze propozycje imprez!Zapraszamy na wypoczynkowy weekend czerwcowy w Bory Tucholskie nad słynne Jezioro Wdzydze o pierwszej klasie czystości. Ośrodek Largo położony na terenie Wdzydzkiego parku Krajobrazowego jak co roku poleca wycieczki kajakowe i rowerowe, żeglarstwo, wędkowanie i wiele innych możliwości wypoczynku.Weekend Boże Ciało Bory Tucholskie 2019


Dzięki rozbuowanej dużym nakładem infrastrukturze obiektu można tutaj spędzić bardzo przyjemne, niezapomniane rodzinne wczasy i wakacje, weekendy, urlopy, kolonie, zielone szkoły czy imprezy integracyjne. Ośrodek wypoczynkowy Largo zapewnia wygodne noclegi w domkach letniskowych i pokojach gościnnych. Długi Weekend w Borach Tucholskich to jest to!

Więcej na temat oferty Ośrodka Largo nad jeziorem Wdzydze - jest tutaj


Długi Weekend Czerwcowy 2019 - przyjemny nad morzem, ciekawy w Trójmieście!