Długi weekend czerwcowy 😊 2021

logo
A A

Długi weekend czerwcowy Boże Ciało 2021 może być dobrą okazją do przedwakacyjnej rozgrzewki nad morzemWeekend Boże Ciało Trojmiasto 2021, w Trójmieście kipiącym od atrakcji lub na pięknych, kwitnących Kaszubach. Do wyboru mamy konkursowe plaże w Ustce, Księstwo w Łebie, zawsze modny Hel i zawsze szerokie plaże Wyspy Sobieszewskiej. A do tego legendarne już Kaszuby - pełne wzgórz, lasów i jezior oraz gościnnych gospodarzy. Zapraszamy do odkrywaniaDługi weekend Czerwcowy nad morzem 2021 Pomorza w weekend, który rozpoczyna się we czwartek 3 czerwca i trwa do niedzieli 6 czerwca 2021. Mamy zatem 4 fajne dni do wykorzystania na odprężający wypoczynek. Indywidualnie, we dwoje, paczką znajomych lub całą rodziną. Oferty i pakiety pobytowe przedstawimy z początkiem 2021 - poniżej.


Rowery elektryczne - BikeSalon.plGdynia i WarszawaRowery elektryczne GdyniaZapraszamy na wypoczynkowy weekend czerwcowy w Bory Tucholskie nad słynne Jezioro Wdzydze o pierwszej klasie czystości. Ośrodek Largo położony na terenie Wdzydzkiego parku Krajobrazowego jak co roku poleca wycieczki kajakowe i rowerowWeekend Boze Ciało Bory Tucholskie 2021e, żeglarstwo, wędkowanie i wiele innych możliwości wypoczynku.


Dzięki rozbuowanej dużym nakładem infrastrukturze obiektu można tutaj spędzić bardzo przyjemne, niezapomniane rodzinne wczasy i wakacje, weekendy, urlopy, kolonie, zielone szkoły czy imprezy integracyjne. Ośrodek wypoczynkowy Largo zapewnia wygodne noclegi w domkach letniskowych i pokojach gościnnych. Długi Weekend w Borach Tucholskich to jest to!

Więcej na temat oferty Ośrodka Largo nad jeziorem Wdzydze - jest tutaj  • SOSZYCA - Dom na długi weekend czerwcowy 2021 - nad jeziorem


Dom na długi weekend czerwcowy Soszyca


Wkrótce kolejne proopozycje...


Pojęcie "długi weekend" powstało ok 50 lat temu. Więcej...


Długi Weekend Czerwcowy 2021 - zdrowy nad morzem, ciekawy w Trójmieście!!!