Długi weekend czerwcowy 😊 2021

logo
A A

Długi weekend czerwcowy Boże Ciało 2021 może być dobrą okazją do przedwakacyjnej rozgrzewki nad morzemWeekend Boże Ciało Trojmiasto 2021, w Trójmieście kipiącym od atrakcji lub na pięknych, kwitnących Kaszubach. Do wyboru mamy konkursowe plaże w Ustce, Księstwo w Łebie, zawsze modny Hel i zawsze szerokie plaże Wyspy Sobieszewskiej. A do tego legendarne już Kaszuby - pełne wzgórz, lasów i jezior oraz gościnnych gospodarzy. Zapraszamy do odkrywaniaDługi weekend Czerwcowy nad morzem 2021 Pomorza w weekend, który rozpoczyna się we czwartek 3 czerwca i trwa do niedzieli 6 czerwca 2021. Mamy zatem 4 fajne dni do wykorzystania na odprężający wypoczynek. Indywidualnie, we dwoje, paczką znajomych lub całą rodziną. Oferty i pakiety pobytowe przedstawimy z początkiem 2021 - poniżej.


Rowery elektryczne - BikeSalon.plGdynia i WarszawaRowery elektryczne GdyniaZapraszamy na wypoczynkowy weekend czerwcowy w Bory Tucholskie nad słynne Jezioro Wdzydze o pierwszej klasie czystości. Ośrodek Largo położony na terenie Wdzydzkiego parku Krajobrazowego jak co roku poleca wycieczki kajakowe i rowerowWeekend Boze Ciało Bory Tucholskie 2021e, żeglarstwo, wędkowanie i wiele innych możliwości wypoczynku.


Dzięki rozbuowanej dużym nakładem infrastrukturze obiektu można tutaj spędzić bardzo przyjemne, niezapomniane rodzinne wczasy i wakacje, weekendy, urlopy, kolonie, zielone szkoły czy imprezy integracyjne. Ośrodek wypoczynkowy Largo zapewnia wygodne noclegi w domkach letniskowych i pokojach gościnnych. Długi Weekend w Borach Tucholskich to jest to!

Więcej na temat oferty Ośrodka Largo nad jeziorem Wdzydze - jest tutaj  • SOSZYCA - Dom na długi weekend czerwcowy 2021 - nad jeziorem


Dom na długi weekend czerwcowy SoszycaObiekt posiada świetną lokalizację w Ustce - blisko plaży (100 m), promenady oraz innych udogodnień kurortu nad Bałtykiem. Jest to miejsce pełne energii, dla osób ceniących wysmakowany design oraz wygodę, o standardzie zbliżonym do nowoczesnego, kameralnego hotelu.
Na pakiet Długi Weekend Czerwcowy 2021 składają się m.in:

☀️ nocleg w komfortowym pokoju, bezpłatne WiFiDługi weekend nad morzem blisko plaży Ustka
☀️ śniadanie i obiadoklacja (wyżywienie HB)
☀️ voucher 50 zł na dowolny zabieg w SPA
☀️ korzystanie ze strefy mini Wellness (jacuzzi, sauna sucha, leżanki infrared, prysznic wrażeń)
☀️ codzienny wstęp dla rodziny do Aquaparku Grand Lubicz*****
bezpłatny wstęp na sobotnią imprezę w klubie Black Pearl
☀️ korzystanie z siłowni i zajęć fitness w Grand Lubicz*****
☀️ możliwość uczestnictwa z animacji dla dzieci i dorosłych w Grand Lubicz*****

Szczegóły oferty 2021, ceny, upusty w The Sun by Lubicz itp.  - są tutaj


Wkrótce kolejne proopozycje...


👉 Kojarzycie nazwę "czerwiec polski"? Oprócz zboża, soli i drewna był to nasz narodowy hit eksportowy w XV i XVI wieku. Więcej o tym owadzie będącym źródłem czerwonego barwnika - jest tutaj


W czasie tegorocnego długiego weekendu czerwcwowego obchodzimy m.in:
    - 3 czerwca - Dzień Dobrej Oceny
    - 4 czerwca - Dzień Demokracji
    - 5 czerwca - Dzień Ochrony Środowiska
    - 6 czerwca - Dzień bez Samochodu


👉 Pojęcie "długi weekend" powstało ok 50 lat temu. Więcej...


👉 Kościelne Święto Bożego Ciała ma już ponad 770 lat historii. W Polsce obowiązuje od 700 lat. Więcej...


Długi Weekend Czerwcowy 2021 - zdrowy nad morzem, ciekawy w Trójmieście!!!