Andrzejki na Kaszubach, w Trójmieście 2019

logo
A A

Kaszuby i Trójmiasto zapraszają w wieczór andrzejkowy 2019 na oryginalną zabawę nad morzem. Jak to zwykle bywa, wieczór potrafi się zmienić w szaloną noc andrzejkową; trzeba tylko dobrze się przygotować, bo to ostatnia okazja przed adwentem na super imprezę.


Andrzejki 2019 idealnie wypadają w piątek 29 listopada, tuż Andrzejki na Kaszubach 2019przed imieninami Andrzeja.  Tradycja upodobała sobie ten wieczór jako świetny moment na wróżby. Kiedyś traktowane z powagą (ze względu na matrymonialny charakter), dzisiaj nabrały charakteru wesołej zabawy w gronie przyjaciół i znajomych. Układanie butów do wyjścia, lanie wosku na wodę (nie na odwrót), przekłuwanie kartek z imionami po drugiej stronie - wróżb jest cała masa. I wciąż można wymyślać nowe...

W Andrzejki również Kaszuby i Trójmiasto mają fajne (programowo i lokalizacyjnie) propozycje. Tradycyjnie przedstawimy wybór pakietów i pomysły na imprezy andrzejkowe w weekend andrzejkowy 2019. 


Ładny domek na Andrzejki 2019 można znaleźć - tutajWspaniały, luksusowy Hotel Grand Lubicz ***** zaprasza na rekreacyjny Weekend Andrzejkowy nad morzem w pięknym w SPA nad morzem. W ramach zabawy andrzejkowej przewidziano także specjalny Bal Andrzejkowy dla dzieci. Wyjątkowo obficie wyposażony w atrakcje Grand Lubicz potrafi umilić pobyt wymagającym gościom. Spośród całorocznych atrakcji trzeba w pierwszej kolejności wymienić rozbudowany aquapark z kilkoma basenami (m.in solankowym), łaźnią parową i ziołową, saunami i blisko 30 gabinetami zabiegowymi.
Pakiet Weekend Andrzejkowy 2019 (29 listopada -1 grudnia) zawiera:

   • nocleg w komfortowym, klimatyzowanym pokoju Andrzejki nad morzem SPA 2019
   • posiłki w formie bufetu szwedzkiego
   • liczne animacje dla dzieci pod doświadczoną opieką
   animacje dla dzieci i dorosłych (bogaty program)

   • bezpłatny wstęp do klubu hotelowego BLACK PEARL
   bezpłatne porady Fizjoterapeuty w Centrum Medical
  
• bezpłatny Internet WiFi w pokoju oraz na terenie całego obiektu

Bal Andrzejkowy w sobotę 1. grudnia 2019 (start godz 20.00):
(oddzielny bal dla dzieci + zabawy z animatorami, seanse, gry + specjalna "sypialnia")

   • zabawa przy muzyce z DJ-em
   • Uroczysta kolacja z wykwintnym menu, do późnych godzin nocnych
   • konkursy z nagrodami (vouchery SPA, kosmetyki)
   • zabawy andrzejkowe, fotobudka i prawdziwa Wróżka ...

Dalsze szczegóły, atrakcje dla dzieci, ceny m.in oferty Andrzejki First Minute - są tutajHokus pokus, czary mary - niezapomniane Andrzejki i zabawawróżymy niezapomnianą zabawę w Dolinie Charlotty Resort & SPA! Zapraszamy w andrzejkowy wieczór na podróż do świata magii z przewodnikiem -  profesjonalną wróżką. Udaną zabawę zagwarantują: wspólne tańce przy doskonałej muzyce, wyborne menu oraz świetna obsługa.
Nasze Andrzejki na Kaszubach, niedaleko morza zawierają:

• 2 noclegi (komfortowych pokoje, apartamenty lub domki na drzewie)
• posiłki HB (bufet szwedzki)
• Zabawa i Kolacja Andrzejkowa (dania serwowane, zimne przekąski, ciepłe przekąski, napoje, butelka wódki lub wina na parę)
• bezpłatne atrakcje:
  - tańce, wróżby andrzejkowe i zabawa podczas Wieczoru Andrzejkowego
  - nieograniczony dostęp do Centrum Wellness z salą fitness, basenem, brodzikiem dla dzieci, saun i jacuzzi;
  - bilety do Zoo i Fokarium;
  - miejsce parkingowe i dostęp do internetu WiFi

Więcej szczegółów Andrzejek 2019 w Dolinie Charlotty - jest tutaj


Andrzejki - historia, która sięga starożytności.
Początkowo wróżby andrzejkowe przeznaczone były tylko dla dziewcząt stanu wolnego. Wolni mężczyźni mieli również swoje święto nazywane "katarzynkami".  Wróżenie odbywało się indywidualnie i było traktowane bardzo poważnie. Stopniowo wróżby stawały się coraz mniej zobowiązujące, a grono uczestników coraz większe - od dziewcząt oczekujących na zamążpójście, aż po mieszane towarzystwo.Unikalne drobiazgi na różne okazje oferuje Ceramika Genius!
Nie trzeba jechać do Niemiec czy Szwecji - to samo jest w Chmielnie!


Ceramika Genius - prezenty na Święta pod choinkę


   Andrzejki nad morzem 2019!