Długi Weekend Styczniowy 2020

logo
A A

W tym roku, 6 stycznia - Święto 3 Króli - przypada w poniedziałek co daje nam Długi Weekend Styczniowy 2020. Mamy więc okazję do bardziej wypoczynkowego świętowania, 4 dni weekendu pozwalają zaplanować nawet krótki wyjazd np. po świeże po świeże powietrze nad morzem lub na Kaszubach. 


Z roku na rok zwiększa się ilość miejscowości organizujących OrsOrszak 3 Króli Gdynia 2020zak 3 Króli, który przyciąga śpiewem, kolorowywmi przebraniami i pogodną atmosferą. Wkrótce podpowiemy w tym miejscu gdzie można zobaczyć takie pochody (największy w Gdańsku oraz Gdyni) i jakie inne wydarzenia mogą być dodatkową atrakcją tego weekendu.


Długi Weekend Styczniowy 2020Spędź na Kaszubach pierwszy długi weekend 2020 roku w maloniczych Ostrzycach na terenie Szwajcarii Kaszubskiej. Wybierz pakiet Weekend Trzech Króli 2020 i kWeekend Trzech Króli na Kaszubach 2020orzystaj z uroków zimy nad Kaszubach (np. na pobliskim wyciągu marciarskim), a w razie niepogody ze Stolemowej strefy SPA.
Centrum Rekreacji U Stolema to miejsce dla Ciebie!

Pakiet Weekend Trzech Króli w terminie 3-6 stycznia 2020 r. obejmuje:
3 noclegi w pokoju lub apartamencie
3 śniadania w formie szwedzkiego stołu
3 obiadokolacje /niedziela, poniedziałek/ w formie szwedzkiego stołu w tym jedną tematyczną "smaki kaszubskie"
zabawę na sobotnim dancingu przy DJ-u (drrink powitalny + rezerwacja stolika)
kulig lub przejażdżka wozami drabiniastymi po kaszubskich lasach
ognisko z kiełbaskami i żurkiem
korzystanie z kijków do Nordic Walking podczas całego pobytu
nieograniczony dostęp do strefy Spa & Wellness podczas całego pobytu: siłownia, grota solna, sauna sucha i jacuzzi / godz. 10.00 - 21.00/
przedłużona doba hotelowa do godz. 14.00

Ceny i dalsze szczegóły oferty Długiego Weekendu Trzech Kroli na Kaszubach - są tutaj