Weekend za pół ceny Gdańsk + pomorskie 2019

  • termin : 15 Marca 2019 - 17 Marca 2019
  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Długi Targ
logo
A A

Weekend Za Pół Ceny - Zobacz Polskę - akcja, której kolejna edycja - finał - przypada na weekend 15 - 17 marca 2019 roku. Sprzedaż ofert rozpocznie się jak zwykle ok. 2 - 3 tygodnie wcześniej czyli pod koniec lutego. To właśnie wówczas będzie można skorzystać z wcześniejszych rezerwacji i zakupów dotyczących np. noclegów w wybranych obiektach w atrakcyjnych częściach kraju. Tymczasem trwają już zapisy miejsc i obiektów zainteresowanych akcją. Rejestracja trwa do 12 lutego 2019.


Lista miejsc z wojwewództwa pomorskiego będzie dostępna tutaj


Weekend za pół ceny 2019 Polska zobacz więcej


Dlaczego warto wybrać Weekend w Trójmieście - zobacz tutaj


Oferty na Wielkanoc 2019 - są tutaj
Długi weekend majowy 2019 - jest tutaj

Najciekawsze imprezy w pomorskim - są tutaj
Atrakcje turystyczne w pomorskim - są tutaj


Zapraszamy w pomorskie!
Gdańsk już dzisiaj zaprasza na jedenastą edycję akcji „Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny 2019". Weekend, podczas którego możnaWeekend za pół ceny Gdańsk 2019 taniej zjeść, będzie miał miejsce w kwietniu - podobnie jak jak w zeszłych latach.


Różne pomorskie miejscowości, które będą także zapraszać w kwietniu (może też pod koniec marca) zostaną podzielone na grupy aby Rozsmakowanie nie kumulowało się w jednym terminie. Więcej informacji w marcu przyszłego roku - poniżej.


Akcja „Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny” cieszy się wśród gdańszczan i turystów odwiedzających nasze miasto niezmiennym powodzeniem. Nie inaczej będzie i tym razem. Powód jest oczywisty - za kulinarne specjały i inne atrakcje, a także usługi hotelowe po raz kolejny zapłacimy o połowę mniej! Jak pokazała historia, tego dnia przed lokalami uczestniczącymi w programie ustawiały się długie kolejki.


W akcji biorą udział restauracje, kawiarnie i inne lokale gastronoDobre Tanie Taxi Gdańsk Trójmiastomiczne. Ponadto instytucje kultury, wybrane miesca rekreacji, centra spa, salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz obiekty noclegowe. Oferta za pół ceny obowiązywać będzie na wybrane pozycje z kart menu, wybrane bilety, usługi.


Jakkolwiek najwięcej lokali, które biorą udział w Weekendzie mieści się w Gdańsku, to fani dobrego jedzenia w dobrej cenie, znajdą oferty za pół ceny także w innych miastach pomorskiego. Stąd smakowita impreza przebiega pod hasłem Rozsmakuj się w Metropolii.


Lista obiektów potwierdzonych Partnerów uczestniczących w akcji będzie dostępna po kliknięciu w nazwę miejscowości.


W zeszłym roku udział w Weekendzie brały obiekty z miejscowości: Sopot, Gdańsk, Łeba, Nowy Staw, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Cedry Wielkie, Kartuzy, Krokowa, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Puck, Tczew, Żukowo oraz gminy Władysławowo.


UWAGA - Gdynia zwyczajowo zaprasza na Kulinarną Świętojańską w lipcu i na weekend kulinarny w sierpniu.


 Weekend za Pół Ceny Gdańsk kwiecień 2019


 W zeszłorocznej akcji wzięły  udział:Tani hostel Gdańsk noclegi


• 34 lokale gastronomiczne - tutaj
• 10 gabinetów beauty/spa - tutaj
1 obiekt noclegowy - tutaj
obiekty sportowe (m.in SKIMONDO) i rozrywkowe - tutaj
Oddziały Muzeum Gdańska, Muzeum Archeologicznego i Hewelianum - tutaj
Teatr Wybrzeże- tutajNa weekend zapraszamy w pomorskie!
blisko Gdańska ...w każdą niedzielę ...
Niedzielny Festyn Kulinarny czyli
Buffet Brunch All You Can Eat!


Festyn kulinarny Restauracja Kozi Gród zaprasza!


Zapraszamy na Weekend za pół ceny Gdańsk 2019!