Weekend za pół ceny Gdańsk + pomorskie 2019

  • termin : 22 Listopada 2019 - 24 Listopada 2019
  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Długi Targ
logo
A A

Weekend Za Pół Ceny - Zobacz Polskę - akcja, której kolejna edycja - finał - przypada na weekend 22 - 24 listopada 2019 roku. To właśnie na ten okres przypada najwięcej możliwości pozyskanych dzięki wcześniejszym rezerwacjom i zakupm dotyczącym np. noclegów w wybranych obiektach w atrakcyjnych częściach kraju. Organizatorzy akcji zapraszają przy okazji do konkursu fotograficznego. Zachęcają by pokazać, gdzie spędzamy Ten Weekend i wygrać kolejny taki weekend w Polsce. Sprzedaż ofert na ten termin Weekendu Za Pół Ceny ruszy ok. 3 tygodnie wcześniej, tj. na początku listopada. 


UWAGA - marcowa edycja Weekendu pobiła kolejny rekord frekwencji!


Lista miejsc z wojwewództwa pomorskiego jest dostępna tutaj


Weekend Za Pół Ceny Polska 2019


Oferty na Wielkanoc 2019 - są tutaj
Długi weekend majowy 2019 - jest tutaj

Najciekawsze imprezy w pomorskim - są tutaj
Atrakcje turystyczne w pomorskim - są tutaj


Europejska Noc Muzeów 2019 - Trójmiasto i pomorskie


Weekend za pół ceny GNIEW 2019


Weekend za pół ceny - Polska Zobacz Więcej 2019 - pomorskie


Weekend za pół ceny nad morzem 2019


Weekend za pół ceny 2019 SPA Kaszuby


Weekend za pół ceny - Polska Zobacz Więcej - Kaszuby


Dlaczego warto wybrać Weekend w Trójmieście - zobacz tutaj


Zapraszamy w pomorskie!
Decyzja została podjęta - w Gdańsku nie odbędzie się kolejna edycja akcji "Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny 2019" . Weekend, podczas którego możnaWeekend za pół ceny Gdańsk 2019 taniej zjeść, tradycyjnie miał miejsce w kwietniu.


Obecnie trwają prace koncepcyjne nad stworzeniem nowej formuły tego wydarzenia, które może mieć miejsce w okolicach jesieni.
Tymczasem zapraszamy chętnych na Restaurant Week 2019 - festiwal najlepszych restauracji - tutaj. Impreza odbywa się w dniach 3 - 17 kwietnia 2019 
Akcja „Rozsmakuj się w Metropolii - Weekend za pół ceny” cieszyła się wśród gdańszczan i turystów odwiedzających nasze miasto znacznym powodzeniem. Powód był oczywisty - za kulinarne specjały i inne atrakcje, a także usługi hotelowe można było zapłacić o połowę mniej! Jak pokazała historia, tego dnia przed lokalami uczestniczącymi w programie ustawiały się długie kolejki.


W akcji brały udział restauracje, kawiarnie i inne lokale gastronoDobre Tanie Taxi Gdańsk Trójmiastomiczne. Ponadto instytucje kultury, wybrane miesca rekreacji, centra spa, salony kosmetyczne i fryzjerskie oraz obiekty noclegowe. Oferta za pół ceny obowiązywała na wybrane pozycje z kart menu, wybrane bilety, usługi.


Jakkolwiek najwięcej lokali, które brały udział w Weekendzie mieści się w Gdańsku, to fani dobrego jedzenia w dobrej cenie, mogli znaeźć oferty za pół ceny także w innych miastach pomorskiego. Stąd smakowita impreza przebiegała pod hasłem Rozsmakuj się w Metropolii.


W zeszłym roku udział w Weekendzie brały obiekty z Tani hostel Gdańsk noclegimiejscowości: Sopot, Gdańsk, Łeba, Nowy Staw, Pruszcz Gdański, Pszczółki, Cedry Wielkie, Kartuzy, Krokowa, Malbork, Nowy Dwór Gdański, Puck, Tczew, Żukowo oraz gminy Władysławowo.


UWAGA - Gdynia zwyczajowo zaprasza na Kulinarną Świętojańską w lipcu i na weekend kulinarny w sierpniu.


 


Na weekend zapraszamy w pomorskie!
blisko Gdańska ...w każdą niedzielę ...
Niedzielny Festyn Kulinarny czyli
Buffet Brunch All You Can Eat!


Festyn kulinarny Restauracja Kozi Gród zaprasza!


Weekend za pół ceny Gdańsk 2019!