Zjednoczeni w Różnorodności - 15 lat Polski w UE

  • termin : 01 Maja 2019
  • godzina : 20.00
  • miasto : Sopot
  • ulica : Plac Dwóch Miast 1
  • miejsce : Ergo Arena
  • bilety : 20 zł
  • www : http://ergoarena.pl
logo
A A

ZJEDNOCZENI W RÓŻNORODNOŚCI – 15 LAT POLSKI W UE: Grażyna Łobaszewska & Ajagore, Maria Peszek, Natalia Przybysz, Fisz Emade Tworzywo, Muniek i Przyjaciele, Raz Dwa Trzy i Voo Voo na jednej scenie w ERGO ARENIE!  W koncercie udział wezmą również: Joanna Marcinkowska, fortepian, Chór Kameralny 441 Hz oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego.

1 maja 2019 roku będziemy świętować 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej. Przez te wszystkie lata, dzięki współpracy, wymianie doświadczeń, środkom europejskim oraz zaangażowaniu lokalnych społeczności wokół europejskich wartości, nasz kraj przeszedł niesamowitą metamorfozę. Pozytywne skutki członkostwa wyraźnie widać w polskich miastach. Europejski wspólny rynek pozytywnie wpłynął na naszą sytuację gospodarczą. Dzięki środkom finansowym z UE samorządy zrealizowały wiele inwestycji infrastrukturalnych, rewitalizacji, powstało wiele nowoczesnych obiektów sportowych i kulturalnych. Jednym z takich obiektów jest hala widowiskowo-sportowa ERGO ARENA usytuowana na granicy Gdańska i Sopotu.


Wypożyczalnia rowerów gokartów SOPOT


Członkostwo Polski w Unii Europejskiej to jednak nie tylko korzyści ekonomiczne, to również wspólnota wartości i poczucie więzi z obywatelami innych narodów. Muzyczne świętowanie rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej uświetni obecność wyrazistych na rynku muzycznym osobowości artystycznych, które eksperymentują muzycznie, czerpiąc inspiracje z wielu gatunków muzycznych oraz aktualnych wydarzeń na świecie. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną utwory odnoszące się do fundamentalnych – w życiu każdego człowieka – wartości, takich jak miłość, wolność, szacunek, niezależność, stanowiących artystyczny komentarz do otaczającej nas rzeczywistości.


Bilety w cenie 20 zł w sprzedaży:

- kasa nr 2 ERGO ARENY czynna poniedziałek – piątek: godz. 10.00 – 17.00, w dniu koncertu: 17.00 – 20.30
- w sprzedaży internetowej: eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży eventim.pl
- Sklepy: EMPiK, Media Markt
- Kasa BART ul. Kościuszki 61, Sopot, środa- piątek: godz. 10.00-15.00
- Kasa Opery Leśnej, codziennie od 27 kwietnia w godz. 10.00 – 18.00
- Punkt Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu
    codziennie od 27 kwietnia w godz. 10.00-18.00
- oraz  w sprzedaży elektronicznej na www.bart.sopot.pl

Dzieci do 3 roku życia  mają darmowy wstęp na wydarzenie, wszystkie które ukończyły 3 rok życia muszą posiadać już normalny bilet.


Noclegi w Sopocie - są tutaj


Atrakcje turystyczne Sopotu - są tutaj