Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce - restauracja, noclegi nad jeziorem, wędkowanie, sala konferencyjna, wesela na wyspie

  • miejscowość : Ostrzyce i okolice
  • ulica : Droga Kaszubska 56
  • telefon : 58 684 17 89
  • telefon 2 : 698 329 838
  • cena za 2 os. od : 90 zł
  • ilość miejsc : 70
  • całoroczny : tak
iconiconicon
iconicon
iconiconicon
A A

Serdecznie Witamy na Kaszubach!

Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce (dawniej Zajazd Ostrzycki) jest Centrum Wypoczynkowo - Szkoleniowe Ostrzyce - fot. Artur Socharobudowanym, wielofunkcyjnym obiektem położonym nad samym jeziorem Ostrzyckim w bodaj najpiękniejszej części Szwajcarii Kaszubskiej.
Ostrzyce jest to mała rybacka wioska położona w centrum Kaszub (ok. 50 km od Gdańska, 60 km do morza i 15 km od Kartuz) nad wąskim i długim jeziorem Ostrzyckim. Ostrzyce są jednym z głównych ośrodków turystycznych Szwajcarii Kaszubskiej położonych na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Wspaniale otoczenie Jeziora Ostrzyckiego, rzeki Radunii i wysokich, zalesionych wzgórz sprzyja aktywnemu, urozmaiconemu wypoczynkowi.


Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce


Z myślą o naszych gościach ciągle podnosimy standard i jakość oferowanych usług. Rozbudowujemy także elementy naszego Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowego w skład którego wchodzą:

    * restauracja dostosowana dla osób niepełnosprawnych (sala bankietowana ok. 120 osób)
    * sala konferencyjna (80 osób), 2 tarasy widowkoweKonferencje szkolenia Kaszuby Ostrzyce
    * pokoje 2,3 i 4 osobowe (łazienka / TV / internet / taras widokowy)
    * apartament
    * ogrodzony parking, internet bezprzewodowy
    * plac zabaw dla dzieci
    * kąpielisko, plaża , molo
    * ogrodzony parking, internet bezprzewodowy
    * domki letniskowe (na terenie obejmującym ok. 10 ha)
    * łowisko wędkarskie


Dysponujemy również salą bankietową o powierzchni 220 Wakacje na Kaszubach - fot. Artur Socham2, położoną na wyspie na jeziorku Węgleszyńskim, w niezwykle malowniczym i zacisznym miejscu. Z doskonale zagospodarowanym terenem, wypełnionym zielenią. W tym szczególnym miejscu pragniemy Państwu zaproponować organizacje różnego rodzaju imprez okolicznościowych takich jak biesiady, wesela, chrzty i inne.
Sala bankietowa może przyjąć do 160 osób.


Domki letniskowe Ostrzyce


Polecamy nasze ogrzewane domki letniskowe dla 6 osób kazdy. Posiadają 3 pokoje 2-osobowe i salonu z TV (możliwe 2 dodatkowe miejsca noclegowe), który jest połączony z aneksem kuchennym.


Centrum Wypoczynkowo-Szkoleniowe Ostrzyce
u nas wypoczynek trwa cały rok!