Pensjonat Pałac Płocko

  • miejscowość : Płocko
  • ulica : Płocko 30
  • telefon : 728 996 371
A A

Pałac Płocko - pomorskieStarannie odrestaurowany, historyczny zespół Pałacu Płocko, mieszczący pensjonat, restaurację i bar, zbudowany został w II połowie XIX wieku. Zadbane alejki, przystrzyżone trawniki i malowniczy staw tworzą unikalną atmosferę kameralnego spokoju. Las, jeziora i okoliczne pola, także dzisiaj przyciągają piękna przyrodą i ciszą. Okolice Płocka odległego ok. 20 km od Miastka oraz 50 km od nadmorskich plaż należą do ekologicznie najczystszych w Polsce.


Pałac Płocko  • Noclegi w Pałacu


Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 19 komfortowo wyposażonych pomieszczeń z Apartament w Pałacu Płockowidokiem na park i otaczające lasy:
- 4 apartamenty
- 15 pokoi standardowych (jedno, dwu, trzy i czteroosobowych)

Łazienki zostały wyposażone w prysznice lub wanny. Umeblowanie Pałacu stanowią często oryginalne antyki.  • Udogodnienia dla Gości


Goście Pałacu Płocko mają do dyspozycji szereg atrakcji oraz wygód dzięki którym wypoczynek w Pałacu i jego okolicach jest jeszcze przyjemniejszy:

- internet bezprzewodowy oraz TV SATPensjonat Pałac Płocko Kaszuby
- stylową restaurację w sali kominkowej oraz bar
- bilard
- mini siłownię - salę fitness
- kijki do Nordic Walking,
- kajaki,
- rowery,
- pokój zabaw dla dzieci,
- plac zabaw dla dzieci,
- 10% zniżki na zabiegi spa,
- parking  • Restauracja


Restauracja Pałacu Płocko wabi przyjemnym chłPensjonat Pałac Płocko koło Miastkaodem w lecie i przytulnym ciepłem z kominka w zinmie. Szef kuchni dbao każde podniebienie - dorosłe i dziecinne - serwując domowe lekkie potrawy pełne świeżych warzyw, owoców i aromatycznych ziół.
Goszcząc w Pałacu mogą Państwo również zrelaksować się w piwnicznych wnętrzach, w których znajduje się sala telewizyjna, sala bilardowa oraz siłownia.  • Strefa beauty


 Zapraszamy do pałacowej strefy zabiegów kosmetycznych, nasaży relaksują itp.  • Okolice Palacu Płocko 


to świetne miejsce odpoczynku dla wszystkich spragnionych kontaktu z naturą. Każdego ranka będzie Państwu towarzyszyć śpiew ptaków - także rzadkich gatunków.
Piękne okolice Pałacu PłockoSzczególne walory przyrodnicze i krajobrazowe zachęcają odwiedzających Płocko do aktywnego wypoczynku. Okoliczne lasy obfitują jesienią w grzyby, a przez cały rok służą za plener dla romantycznych spacerów m.in licznymi ścieżkami przyrodniczymi. Wielu z Gości Pałacu Płocko bardzo lubi wycieczki rowerowe nad okoliczne jeziora. Wędkarze mogą korzystać ze specjalnego 20 metrowego pomostu nad jeziorem przyległym do pałacowego parku. Kameralny charakter tego miejsca czyni z niego oazę spokoju, relaksu i komfortowego wypoczynku na Kaszubach.

Niektórzy z naszych Gości chętnie przyjeżdżają do Płocka na polowania - indywidualnie oraz w grupie. Prosimy o kontakt aby ustalić ewentualne szczegóły oferty dla firm i grup zorganizowanych.  • Oferty specjalne Pałacu Płocko


Polecamy nasze oferty specjalne i pakiety okolicznościowe - prosimy o kontakt (wspominając Odkryj Pomorze)


Pensjonat Pałac Płocko
piękne miejsce na Kaszubach, w pomorskim