Żeglarski Puchar Trójmiasta 2019

logo
A A

Tradycyjnie w ostatni weekend maja żeglarze będą mieli okazję aktywnie rozpocząć sezon w ramach Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta. Żeglarski Puchar TrójmiastaRegat, które już siódmy raz odbywają się w każdym z trójmiejskich miast. Tegoroczna edycja zostanie zainaugurowana w Gdańsku w piątek, 24 maja 2019. W sobotę zawodnicy będą rywalizowali na trasie Gdańsk – Gdynia, niedzielne zakończenie odbędzie się w Sopocie.

Jak co roku organizatorzy szukają sposobów na uatrakcyjnienie regat i zaskoczenie uczestników, których liczba rośnie z każda kolejna edycją. W tym roku może to być nawet pięciuset żeglarzy.

Żeglarski Puchar Trójmiasta, to świetna The Sun Ustkaokazja dla młodych adeptów żeglarstwa do spróbowania swoich sił w nowych warunkach, na wieloosobowym nowoczesnym jachcie, co dla wielu z nich będzie zupełnie nowym wyzwaniem. Program, realizowany od wielu lat i finansowany przez miasto, adresowany jest do wszystkich uczniów. Dzięki niemu dzieci i młodzież mają okazję posmakować żeglarstwa. Wielu z nich kontynuuje swoją przygodę z morzem w klubach żeglarskich.


Weekend w Trójmieście - jest tutaj


Żeglarski Puchar Trójmiasta 2019