Pałac Płocko - pensjonat, restauracja, wesela, przyjęcia, polowania na Kaszubach

  • miejscowość : Płocko
  • ulica : Plocko 30
  • telefon : 728 996 371
  • cena za 2 os. od : 160 zł
  • ilość miejsc : 46
  • całoroczny : tak
iconiconicon
iconiconiconicon
iconiconiconiconicon
A A

Starannie odrestaurowany, historyczny zespół Pałacu Płocko, mieszczący pensjonat, restaurację i bar, zbudowany został w II połowie XIX wieku. Las, jezioro i okoliczne pola, także dzisiaj przyciągają spokojem i ciszą. Okolice Płocka odległego ok. 20 km od Miastka oraz 50 km od nadmorskich plaż należą do ekologicznie najczystszych w Polsce.


Pałac Płocko - Kępice - pomorskieSpecjalnie dla Państwa przygotowaliśmy 19 komfortowo wyposażonych pomieszczeń z widokiem na park i otaczające lasy:
- 4 apartamenty
- 15 pokoi standardowych (jedno, dwu, trzy i czteroosobowych)

Łazienki zostały wyposażone w prysznice lub wanny. Umeblowanie Pałacu stanowią często oryginalne antyki. Goście Pałacu Płocko mają do dyspozycji:

- internet bezprzewodowy oraz TV SAT
- stylową restaurację w sali kominkowej oraz barPensjonat Pałac Płocko Kaszuby
- bilard
- mini siłownię - salę fitness
- kijki do Nordic Walking,
- kajaki,
- rowery,
- pokój zabaw dla dzieci,
- plac zabaw dla dzieci,
- 10% zniżki na zabiegi spa,
- parking


Płocko i okolice to świetne miejsce odpoczynku dla wszystkich spragnionych kontaktu z naturą. Każdego ranka będzie Państwu towarzyszyć śpiew ptaków - także rzadkich gatunków.
Szczególne walory przyrodnicze i krajobrazowe zachęcają odwiedzających Płocko do aktywnego wypoczynku. Okoliczne lasy obfitują jesienią w grzyby, a przez cały rok służą za plener dla romantycznych spacerów m.in licznymi ścieżkami przyrodniczymi. Wielu z naszych Gości bardzo lubi wycieczki rowerowe nad okoliczne jeziora. Wędkarze mogą korzystać ze specjalnego 20 metrowego pomostu nad jeziorem przyległym do pałacowego parku. Kameralny charakter tego miejsca czyni z niego oazę spokoju, relaksu i komfortowego wypoczynku na Kaszubach.

Niektórzy z naszych Gości chętnie przyjeżdżają do Płocka na polowania - indywidualnie oraz w grupie. Prosimy o kontakt aby ustalić ewentualne szczegóły oferty dla firm i grup zorganizowanych.

Dla pełnego komfortu udostępniamy w Pałacu także usługi kosmetyczne i masaże relaksujące.
Polecamy nasze oferty specjalne i pakiety okolicznościowe:Pensjonat Pałac Płocko
piękne miejsce na Kaszubach
Zapraszamy na wypoczynek, relaks i przyjęcie!