Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park - największy jurajski park dinozaurów w Polsce

  • miasto : Łeba
  • ulica : Dojazd do Parku: na pierwszym rondzie wjazdowym do Łeby - w prawo, na drugim rondzie - w prawo, za cmentarzem pierwszą ulicą w prawo i już do końca ulicą Kolonijną.
A A

Park Dinozaurów Łeba Park jest jakby scenografią do filmu Stevena Spielberga "JURASSIC PARK". Sceny pełne grozy i przerażenia przeplatały się tam z tęsknotą obcowania z praprzodkami wszystkich żyjących obecnie zwierząt z dziejów naszej planety. Niemal każdy marzył by choć raz zobaczyć z bliska te fascynujące olbrzymy. Teraz staje się to możliwe dzięki ich kopiom, tak wiernym, że w trakcie zwiedzania emocje często wymykają się z pod kontroli. Zapraszamy nad morze - do Łeby!

Park dinozaurów ŁEBA PARKSposób ukształtowania terenu, jego naturalne walory oraz bliskość morza czynią dzień przeznaczony na poznanie Parku Rozrywki ŁEBA PARK naprawdę  niezapomnianym. Podczas przygotowywania projektu ŁEBA PARKU wyjątkowy nacisk położono na przyjemność, zabawę i edukację najmłodszych. Podczas zwiedzania każdy z rodziców będzie miał niepowtarzalną możliwość obserwowania swojej pociechy w sytuacjach nowych, nie odkrytych, pełnych żywiołowych reakcji. Osoby dorosłe chętnie oddadzą się refleksji i znajdą chwile wyciszenia. Żądnym mocniejszych wrażeń udostępniamy kino 7D.


Ważne - wszystkie atrakcje można obejrzeć w cenie 1 biletu!  Praktycznie co roku przybywają nowe ciekawostki, stąd prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym spisem! (Uwaga - zakaz wstępu ze zwierzętami!)


Park Rozrywki ŁEBA PARK - atrakcje


ŁEBA PARK dinozaury nad morzemŁeba Park to prawie 20 hektarów nadmorskich lasów, stawów, trzęsawisk i naturalnej przyrody przeciętych licznymi szlakami, na których poznajemy poszczególne okresy z dziejów Ziemi. Podczas spaceru ścieżkami, mostami i kładkami poprzez trzciny obcujemy z blisko 100 gadami, a wśród nich dwa kolosy Seismosaurus mający 45 metrów długości i jedyny w Polsce Brachiosaurus z wysokością 13 metrów. Namacalnie i wszystkimi zmysłami czujemy klimat tamtych okresów w dziejach Ziemi, pokazując jak wyglądało i jak rozwijało się życie setki milionów lat temu.

Park Dinozaurów w Łebie daje także jedyną możliwość goszczenia w pradawnej chacie oraz w grotach przedstawiających życie i pochówek Neandertalczyków. Bardziej nowoczesne sprzęty - z XVI wieku - znajdziemy w skansenie Kuźnia.


Zjeżdżalnia wodna z pontonami (jedna z dwóch) - absolutny hit sezonu - BOOMERANG!


Labirynt Magicznych Luster (nie mylić z krzywymi zwierciadłami) potrafi nieźle zabawić się z naszym poczuciem orientacji. Wzrok patrzącego ulega wielokrotnym złudzeniom przez co mózg doświadcza wyjątkowych wrażeń.

 Szlak Latarni Morskich - to kolejna nowość tego roku. Latarnie morskie z polskiego wybrzeża są czasem położone z dala od popularnych szlaków. Tylko w Łeba Parku można w ciągu jednej podróży (pieszo lub rowerem wodnym) opłynąć lub obejść 16 miniatur wszystkich latarni.


■ Mini Zoo to propozycja dla spragnionych bliskiego kontaktu z obecnie żyjącymi zwierzętami. Najmniejsi globtroterzy mogą karmić kozy, króliki, owce, daniele, jelenie, zebu, kangura, antylopy, muflony i wiele innych oraz ujeżdżać kucyki.


Minigolf - największe w Polsce pole do minigolfa w Minigolf Łeba Parkzielonym otoczeniu to miejsce prawdziwego relaksu z domieszką przyjemnej zabawy i rywalizacji.  Pole w Łeba Parku posiada 18 dołków i ponad 10 000 m2 powierzchni. To kolejna niesamowita frajda w cenie biletu.


■ Na ścieżkę edukacyjną zapraszamy także młodzież szkolną i wycieczki zorganizowane. Szlak jest wyposażony w opisy gadów wraz ze sposobami rozmnażania, żywienia, otoczeniem, charakterystyką ery w jakiej przebywały oraz nazwami fauny i flory. Wiele ciekawostek jest także prezentowanych w Galerii Minerałów i Skamielin.

Plac zabaw dla dzieci - ŁEBA PARK■ Place zabaw dla dzieci utrzymane w charakterze nawiązującym do er z życia Dinosaurów. Powierzchnia największego to prawie 3000 m2, gdzie najmłodsi archeolodzy metodą odkrywkową odnajdują szkielety dinosaurów. Miłośnicy przepraw i wspinaczek chętnie będą zdobywać linaria i mini ścianki. Tutaj są także dmuchane zjeżdżalnie oraz skoczne szaleństwo - eurobungee

■ Małpi gaj znajduje się na drugim placu zabaw, który jest jedym wielkim torem przeszkód wymagającym największej sprawności od najmłodszych Globtroterów. Wspinaczki, ruchome pomosty, przeprawy po palach i wiele innych.


 Kolejka Czerwonego Kapturka - zawiezie dzieci na bardzo słodkie z Czerwonym Kapturkiem. Każdy, kto spotka go spotka na swojej drodze, zostanie poczęstowany słodyczami i będzie mógł sobie zrobić z nim bezpłatnie pamiątkowe zdjęcie.


 Water zorbing - wodne kule, Animacje dla dzieci ŁEBA PARKto niezwykła przyjemność chodzenia po wodzie suchą nogą. W magicznych bańskach nauczycie się chodzić, turlać i fikać na wodzie koziołki. W Parku Rozrywki ŁEBA PARK wszystko jest możliwe :-)


 Pojazdy Flinstonów - słynnych kreskówkowych jaskiniowców - to prozpocyja dla fanów prehistorycznej "motoryzacji". Wielbiciele czterech kółek, a dokładniej dwóch walców (napędzanych pedałami) mogą zmierzyc się z czasem na spRodzinny Park Rozrywki nad morzem - ŁEBA PARKecjalnej trasie.


 Tratwy wodne - wersja rowerów wodnych - pozwalają zwiedzać rozległe stawy Parku Dinozaurów z ogromnymi gadami w tle. Taka podróż przydaje dodatkowych emocji dla najmłodszych, a starszym - przyjemności leżakowania. Dostepne są także klasyczne rowery wodne typu "garbus"


 Amatorski połów ryb - wędkowanie jest ostatnią formą polowania powszechnie akceptowaną w dzisiejszych czasach. W Parku można wypożyczyć wędkę, można też przyjść z własnym sprzętem i jak w dawnych czasach złowić coś dobrego: leszcza, okonia, lina, szczupaka, krasnopiórkę, płoć lub karasia. Po wcześniejszym uzgodnieniu można zatrzymać dla siebie szczupaka lub okonia. Smacznej ryby nad morzem!


■ Zamek Strachu - jeden z hitów w Parku Rozrywki Łeba Park. Niesamowity zamek strachu zaprasza do swoich komnat, których zawartość mrozi krew w żyłach nawet w temperaturze + 38 stopni w cieniu (na dworze). Do wyboru dwie trasy: Show oraz Extreme. To trzeba zobaczyć i przeżyć!!!


Kino 7D Max - poleca 10 filmów do wyboru dla dzieci i dorosłych.


 Bajlandia - miejsce pełne atrakcji dla najmłodszych - bohaterów znanych kreskówek, dostępnych na wyciągnięcie ręki. To okazja do wielu pamiątkowych, wspólnych zdjęć. Zapraszamy na niepowtarzalną podróż do świata bajek w 3D. Przez bajkową krainę można także przejechać kolejką Czerwonego Kapturka.


Animacje pirackie - animacje dla dzieci - intrygujący świat znanych na wszytskich morzach i ocenach piratów - Zuzy Czarnej Medyzy i Kapitana Haka. Wspólna podróż w nieznane, w poszukiwaniu cennego skarbu. Jeśli po wielu przygodach i zadaniach do wykonania uda się znaleźć skrzynię pełną złota - to można liczyć na swój udział...


Dookoła świata ze Spryciulą Zwinnulą - ta bajkowa podróż z wesołymi klaunami wiedzie aż na na krańce świata! W ciągu dnia przynajmniej 4x dziennie. Uwaga - można dołączyć w każdej chwili, a na koniec podróży każdy uczeń dostaje specjalny Certyfikat Podróżnika.


 Zjeżdżalnia wodna - wsiadaWodna zjeżdżalnia Łeba Parkmy do zgrabnego pontonu i ruszamy w dół >>>>! Ślizgając się po spływającej wodzie, pokonujemy dystans blisko 65 metrów lądując przyjemnie na specjalnej macie. Bez zamoczenia!  Ta atrakcja tak wciąga - niezależnie od wieku, że warto na nią zarezerwować nieco więcej czasu. Emocje i radość z szalonego zjazdu gwarantowane!w
UWAGA - teraz dostępne są 4 wersje: zjeżdżalnia rodzinna, długa rura, speed i KAMIKAZE!


 Warsztaty rzemiosła - proponujemy nabycie nowych umiejętności - zapraszamy na lepienie w glinie, malowanie piaskiem, tworzenie papieru czerpanego. Twórcza zabawa w Łebie!


■  Diabelski Młyn  - to ogromne koło widokowe, z którego można obeKoło widokowe Łeba Parkjrzeć panoramę całego parku oraz miasta Łeba. Konstrukcja koła wznosi się na wysokość 27 metrów i posiada dwadzieścia gondoli pasażerskich. Przy dobrej pogodzie można dostrzec także łebskie wydmy na zachodzie czy latarnię Stilo w kierunku wschodnim.


Łeba Park to również zaplecze gastronomiczne i wypoczynkowe. Parkingi na auta i autokary. Sklep z pamiątkami, galeria skamielin i minerałów oraz galeria bursztynowa wraz opisami i przykładami poszczególnych etapów powstawania i kształtowania żywicznego złota.


Park Rozrywki Łeba Park - www.lebapark.pl
Nowęcin koło Łeby, ul. Kolonijna 24
tel: +48 600 145 300
email: lebapark@lebapark.pl        Ceny biletów, godziny otwarcia Parku - są tutajw
Aktualności na Facebook - są tutaj

Rezerwacje animacji dla grup zorganizowanych w Łeba Park -  tel. 598 622 755
biuro@przygoda.lebork.com.pl


Noclegi w Łebie - są tutaj

Jak dojechać do Łeba Park - samochodem - na pierwszym rodzie wjazdowym do Łeby w prawo, na drugim rondzie w prawo i dalej prosto ulicą Kolonijną. Mapa satelitarna - poniżej - dobrze pokazuje w zbliżeniu dojazd do Parku.
UWAGA - z centrum Łeby do Parku można także dojechać bezpłatnym Dino Busem.


 Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych - cały teren Parku jest dostępny dla osób niepełnosprawnych. Pracownicy Łeba Park chętnie służą pomocą oraz informacją.

  Płatność kartami
- w Łeba Park jest możliwa płatność kartami w różnych punktach (kasa, restauracje, itp.)

Park rozrywki Łeba - atrakcje Łeba Park


Rodzinny Park Rozrywki ŁEBA PARK
Niezapomniana podróż w czasie nad morzem!
Zapraszamy serdecznie!