Agroturystyka Orzechowo - apartamenty i domki letniskowe nad morzem

  • miejscowość : Orzechowo Morskie
  • ulica : Orzechowo Morskie
  • telefon : 59 814 48 87
  • cena za 2 os. od : 90 zł
  • całoroczny : tak
 
iconiconicon
iconicon
iconicon
A A

Malownicze położenie na skraju sosnowego lasu (900 metrów od morza, 4 km od Ustki), komfortowe noclegi i domowe zwierzęta - to atuty naszego nadmorskiego gospodarstwa agroturystycznego. Spokój leśnej enklawy jaką jest Orzechowo szczególnie cenią sobie rodziny, a także opiekunowie grup dzieci i młodzieży.


Klimat tego miejsca sprzyja wyciszeniu, zdrowej zabawie i regeneracji sił. A tutejsza pomorska przyroda z pewnością Państwa oczaruje. Orzechowski klif należy do najpiękniejszych w Polsce.

Agroturystyka OrzechowoNasze oswojone zwierzęta: konie sportowe, kuce, gołębie, pawie i bażanty - dostarczą dzieciom, młodzieży i dorosłym miłych, niezapomnianych wrażeń. Zainteresowanym proponujemy jazdę konną, przejażdżki bryczką, a dla dzieci także kucykiem. Istnieje takze możliwość uczestniczenia w codziennych czynnościach związanych z obsługą zwierząt

Oferujemy noclegi w 2,3 i 5 osobowych domkach oraz apartamentach nad morzem - w bardzo dobrych warunkach.

Domki letniskowe
(o powierzchni 18-36 m2) położone są na skraju sosnowego lasu, tuż przy łące na której pasą się nasze konie. Dostępne od początku maja do końca września. Teren jest zamknięty i ogrodzony - istnieje możliwość parkowania samochodu bezpośrednio przy domku.

Agroturystyka Orzechowo - domki i konieKażdy domek jest wyposażony w:

    * WC i natrysk z ciepłą wodą
    * lodówkę, czajnik, podstawowe naczynia i przedmioty kuchenne
    * radio, telewizor (na życzenie)
    * leżaki, parawany

Apartamenty całoroczne
:

Komfortowo urządzone (o powierzchni 50m2 każdy) gwarantują wygodny wypoczynek przez cały rok. W każdym znajduje się w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienka. Istnieje także możliwość podłączenia do Internetu


Dodatkowe informacje:

- Jakkolwiek wyposażenie domków i apartamentów pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków w bliskim sąsiedztwie znajduje się stołówka zapewniająca całodzienne wyżywienie.
- Na miejscu dostępny jest także mały sklepik z podstawowymi artykułami
- Z uwagi na spokojny i kameralny charakter naszego gospodarstwa wśród naszych gości Preferujemy głównie rodziny - istnieje jednak możliwość zoganizowania wczasów grupowych dla dzieci i młodzieży
- Akceptujemy pobyt małych zwierząt domowych naszych Gości - prosimy jednak o  wcześniejszy kontakt i uzgodnienie tego przed przyjazdem.


Przy kontakcie prosimy powołać się na Odkryj Pomorze!


Zapraszamy do Orzechowa - na wspaniały wypoczynek
w domkach letniskowych nad morzem
i apartamentach całorocznych.