Centrum Aktywnej Odnowy "Na Wzgórzu". Wellness, fitness, rekreacja, zabiegi SPA.

  • miejscowość : Odargowo
  • telefon : 501 739 669
  • całoroczny : tak
iconiconicon
iconiconicon
iconicon
A A

Zapraszamy do świetnie wyposażonego ośrodka Centrum Aktywnej Odnowy położonego w Odargowie koło Dębek nad morzem. Sala gimnastyczna, salon kosmetyczny, jadalnia z kawiarnią, gabinety odnowy biologicznej i masażu oraz inne udogodnienia - składają się na bogate wyposażenie Ośrodka.


Specjalnością CAO są pakiety pobytowe wykorzystujące CAO Odargowo - zapraszamy na Kaszubyto świetne zaplecze: wakacje i wczasy odchudzające, turnusy dietetyczne, wakacje spa czy aktywne programy wypoczynku dla pań i panów. Wszystko pod okiem doświadczonych specjalistów, którzy z przyjemnością doradzą na miejscu


Ośrodek leży zaledwie 3 km od słynnej plaży w Dębkach i 2 km od równie słynnego jeziora Żarnowieckiego. Piękne i  czyste ekologicznie tereny otaczające Odargowo są dodatkowym "wyposażeniem" Centrum Aktywnej Odnowy.


Ośrodek na Wzgórzu


Dbając o zdrowie naszych Gości zachęcamy m.in do skorzystania z szeregu naszych zajęć ruchowych dopasowanych do wieku i możliwości fizycznych. W ramach aktywnego wypoczynku oferujemy:

zajęcia na sali gimnastycznej - (m.in kształtowanie i ujędrnianie mięśni, redukcja tkanki tłuszczowej) - takie jak callanetics, pilates, stretching, aerobic i warsztaty taneczne.
zajęcia na basenie - (kształtowanie i wzmacnianie mięśni) - aqua aerobic
zajęcia w terenie - - (poprawa kondycji i przemiany materii) - nodic walking, spacery i wycieczki rowerowe po pięknych, nadmorskich trasach.
wczasy odchudzające z treningiem personalnym - 60 minutowe zajęcia z wykwalifikowanym trenerem-instruktorem


Turnusy odchudzające - pakiety


Wychodząc naprzeciw coraz częstszym oczekiwaniom Wakacje SPA Kaszuby nad morzem Odargowonaszych Gości, przygotowaliśmy programy tygodniowych turnusów z pełnym wyzywieniem,

Program 1 - Schudnij zdrowo i z uśmiechem
Program 2 - Harmonia Fitness & SPA
Program 3 - Beauty & SPA


Dieta - zdrowe odżywianie


W ramach zdrowego odżywiania dbamy aby maksymalnie oczyścić organizm z różnych toksyn. W spsób bezpieczny tak dla osób zdrowych jak i chorych np. na cukrzycę czy nadciśnienie. Komponując wyśmienite dania (z możliwosćią indywidualnego doboru i pomiarów) pamiętamy oczywiście aby odpowiedni program zajęć pozwolił uniknąć efektu jo-jo. W CAO polecamy:

- diety strukturalne
- diety wegetariańskie
- diety warzywno-owocowe
- diety pełnokaloryczne


SPA nad morzem


Wczasy i turnusy odchudające mają w programach pewien wysiłek fizyczny, po którym dobrze jest się zregenerować. Najprzyjemniej jest to zrobić w ramach zabiegów SPA oraz zabiegów pięlęgnacyjno-kosmetycznych. Proponujemy zatem:

zabiegi SPA Wczasy zdrowotne nad morzem - CAO Odargowo
zabiegi SPA na ciało
zabiegi SPA na twarz
rytuały SPA na ciało
seanse w saunie infrared
peelingi i masaże


Naszym gościom oferujemy komfortowe, przestronne pokoje 1, 2 oraz 3-osobowe z widokiem na las i morze, każdy z łazienką, balkonem i TV. Zapewniamy kameralną, rodzinną atmosferę, funkcjonalne, przyjemne wnętrza oraz profesjonalną obsługę.


CAO - Centrum Aktywnej Odnowy "Na Wzgórzu"
Tutaj czujemy się coraz lepiej!