Agroturystyka Stajnia Grażyny - noclegi nad jeziorem, domki, pokoje, sala konferencyjna

iconiconicon
iconiconiconicon
iconiconiconiconicon
A A

Jest takie miejsce, położone między dwoma jeziorami, niemal w lesie, które bez wahania Noclegi nad jeziorem Kaszuby - Stajnia Grażynymożna nazwać magicznym. Położone na uboczu, cieszy się spokojem i rytmem życia zgodnym z naturą. Zapraszamy miłośnikow przyrody, którzy cenią sobie wypoczynek w oderwaniu od tłumów i otoczeniu pięknych krajobrazów. Ogniska  z kiełbaskami, kuligi, zimowe i letnie wycieczki konne bądź psimi zaprzęgami - są naszą specjalnością. Smaczne, domowe jedzenie (może być przy kominku) oraz wygodne łóżka dopełniają miłych wrażeń. Uczymy także jazdy konnej w terenie i krytej ujeżdżalni (540m2)


 🏇 Stajnia Grażyny 🏇


Pokój z kominkiem Kaszuby - Stajnia GrażynyDo Państwa dyspozycji oddajemy przytulne pokoje, z przestronną łazienką, prawdziwym kominkiem i aneksem kuchennym. Dla gości bardziej wymagających oferujemy dwa samodzielne domki. Polecamy skorzystanie ze smacznych i zdrowych posiłków w domowej atmosferze.
Dla amatorów dobrego filmu udostępniamy telewizje oraz odtwarzacze video i DVD.


A tym, którzy chcą się wygodnie spotkać, zintegrować lub szkolić - polecamy nasze multimedialne zaplecze. W odpowiednio wyposażonej sali konferencyjnej komfortowo może zebrać się kilkanaście osób. Po zajęciach zadbamy o należyte i zdrowe odprężenie wszystkich Gości!


Po wcześniejszym uzgodnieniu akceptujemy pobyt różnych zwierząt domowych naszych Gości.


Nasze wczasy i noclegi nad jeziorem pozostaną w Państwa miłej Pamięci.


Aktualności na Facebook - są tutaj


Atrakcje w przepięknych okolicach Mikorowa i Czarnej Dąbrówki - zebrane są tutaj


Zapraszamy do Mikorowa, do Stajni Grażyny
na relaks i wypoczynek na Kaszubach!


Stajnia Grażyny Mikorowo - noclegi na Kaszubach