Agroturystyka Stajnia Grażyny - noclegi nad jeziorem, domki, pokoje, sala konferencyjna

  • miejscowość : Czarna Dąbrówka
  • ulica : Mikorowo
  • telefon : 600 435 117
  • telefon 2 : 501 790 656 (instruktor jazdy)
  • e-mail : anka098@poczta.onet.pl
  • całoroczny : tak
iconiconicon
iconiconiconicon
iconiconiconiconicon
A A

Stajnia Grażyny w Mikorowie jest miejscem, położonym między dwoma jeziorami, niemal w lesie, które bez wahania Noclegi nad jeziorem Kaszuby - Stajnia Grażynymożna nazwać magicznym. Położone na uboczu, cieszy się spokojem i rytmem życia zgodnym z naturą. Zapraszamy miłośnikow przyrody, którzy cenią sobie wypoczynek w oderwaniu od tłumów i otoczeniu pięknych krajobrazów. Naszą specjalnością jest obfite wędkowanie 🎣, bardzo przyjemne wycieczki konne 🏇, przyrodnicze spacery 🚶 i nastrojowe ogniska 🔥 z kiełbaskami. Smaczne, domowe jedzenie (może być przy kominku) oraz wygodne łóżka dopełniają miłych wrażeń. Uczymy także jazdy konnej w terenie i krytej ujeżdżalni (540 m2)


 🐎 Stajnia Grażyny 🏇


Pokój z kominkiem Kaszuby - Stajnia GrażynyDo Państwa dyspozycji oddajemy przytulne pokoje, z przestronną łazienką, prawdziwym kominkiem i aneksem kuchennym. Dla gości bardziej wymagających oferujemy dwa samodzielne domki 🏠🏠. Polecamy skorzystanie ze smacznych i zdrowych posiłków w domowej atmosferze.
A tym, którzy chcą się wygodnie spotkać, zintegrować lub szkolić - polecamy nasze multimedialne zaplecze. W odpowiednio wyposażonej sali konferencyjnej komfortowo może zebrać się kilkanaście osób. Po zajęciach zadbamy o należyte i zdrowe odprężenie wszystkich Gości!


Po wcześniejszym uzgodnieniu akceptujemy pobyt różnych zwierząt domowych naszych Gości.


Nasze wczasy i noclegi nad jeziorem pozostaną w Państwa miłej Pamięci i pamiątkowych zbiorach fotograficznych oraz filmowych.


  Aktualności Stajni Grażyny na Facebook   - są tutaj


Atrakcje w przepięknych okolicach Mikorowa i Czarnej Dąbrówki - zebrane są tutaj


Zapraszamy do Mikorowa, do Stajni Grażyny
na relaks i wypoczynek na Kaszubach!


 Noclegi jazda konna wędkowanie Kaszuby - Stajnia Grażyny