Park linowy - kryty, halowy

  • miasto : Starogard Gdański
  • ulica : Hallera 19
A A

UWAGA - obiekt został zamknięty - hala pełni obecnie funkcję obiektu treningowego m.in dla sekcji gimnastycznej.


 


 


Starogardzki, halowy Park Linowy to wspaniałe miejsce całorocznej, niezależnej od pogody zabawy. Dzieci, młodzież, rodzice mogą tutaj bezpiecznie i aktywnie spędzać wolny czas. Wszystkie elementy tras linowych i urządzeń rekreacyjnych są wykonane zgodnie z surowymi normami bezpieczeństwa. Na miejscu jest atestowany sprzęt oraz instruktorzy, którzy służą swoją wiedzą początkującym i zaawansowanym gościom parku linowego. Nie trzeba mieć doświadczenia - Goście mają zapewnione wstępne szkolenie dające komfort dalszej zabawy.

Przeszkody linowe, trasy na wysokośStarogard Gdański Park Linowy OSiRci, ścianka wspinaczkowa, zjazdy na linach to część oferowanych tutaj atrakcji:  • niska trasa wspinaczkowa z przejściem linowym i zjazdem - dla najmłodszych

  • Wejście po siatce linowej na wysokość 5 metrów, przejście po linie, marsz po ścianie i zjazd na 60 Starogard Gdański Park Linowy OSiRmetrowej tyrolce - trasa dla wymagających

  • ścianka wspinaczkowa - chwyty w trzech kolorach pozwalają na dowolne konfigurowanie trudności wejścia.


Wyposażenie i posiadane zaplecze pozwala na wygodną organizację urozmaiconych imprez integracyjnych, urodzin, kinderbali, itp. W przypadkach szczególnych jeśli oferta zawierać będzie takie elementy jak catering, wystrój sali, nagłośnienie, prowadzenie imprezy, cena jest ustalana indywidualnie. Organizowane są również specjalne zajęcia dla szkół.


 Dokumenty: osoby dorosłe powinny posiadać dokument tożsamości i podpisane oświadczenie, którego wzór dostępny jest w Internecie lubStarogard Gdański - Halowy Park Linowy OSiR na miejscu.
Osoby niepełnoletnie powinny posiadać legitymację i oświadczenie podpisane przez rodziców lub prawnych opiekunów. Oświadczenie dostępne jest w Internecie lub na miejscu w parku.

Strój: Park znajduje się w hali o miękkim bezpiecznym podłożu. Obowiązuje obuwie sportowe i strój umożliwiający wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych.