Kajak Jamboree - XII spotkanie podróżników kajakarzy

  • termin : 02 Marca 2019
  • godzina : 14.00 - 21.00
  • miasto : Gdynia
  • ulica : Św. Piotra 2
  • miejsce : Klub Muzyczny „Ucho”
  • bilety : 25 zł
logo
A A

Kajak Jamboree -  spotkanie podróżników kajakarzy to wieczór poświęcony przeglądowi zdjęć i filmów o tematyce kajakowej nadesłanych z całej kajakowej Polski i nie tylko. Celem imprezy jest popularyzowanie turystyki kajakowej i oczywiście dobra zabawa.
Myślisz, że kajaki to tylko pływanie po pobliskim jeziorze na wypożyczonej dwójce? Przyjdź i zobacz, że dziedzin kajakarstwa jest mnóstwo - nizinne, morskie, górskie... a nawet akrobacje czyli freestyle!. Zdziwiony? Zapraszamy, zobacz jakie to fajne!

Czekamy na prace (filmy i zdjęcia) prezentujące kajakarstwo we wszystkich jego odmianach i kolorach. Pływasz w górach, budujesz kajaki, grasz w canu-polo, a może organizujesz komercyjne spływy, pokaż się, pochwal się swoją aktywnością, pasją czy przygodami.
Ale to nie wszystko!
Cokolwiek łączy się z kajakarstwem i prezentuje Twoją pasję powinno znaleźć się na Kajak Jamboree.  Nie czekaj, napisz do nas i zgłoś swoje prace!
Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie kajakjamboree.pl

Nagrodą główną w konkursie filmowym jest, przyznawana wspólnie głosami publiczności oraz Jury przechodnia statuetka Złotej Żyrafy wraz z nagrodą rzeczową.

Dla autorów najlepszych zdjęć przyznawane są:
- nagroda Jury oraz nagroda rzeczowa
- nagroda publiczności oraz nagroda rzeczowa

Zapraszamy wszystkich, którzy na kajakach już pływali, jak i tych którzy szukają inspiracji czy nowego hobby, oraz wszystkich zainteresowanych kajakowymi opowieściami. Gwarantujemy  ciekawy wieczór, wiele wspaniałych relacji z miejsc, do których człowiek na piechotę nie dojdzie, pocztówki i filmiki z widokami, które zarezerwowane są tylko dla kajakarzy.
Po części oficjalnej, jest część mniej oficjalna czyli wspólne tany tany, przy rytmach wszelakich, ale z pewnością wesołych.