AMBER FEST Gdańskie Święto Piwa 2019

  • termin : 07 Września 2019
  • godzina : 11.00 - 24.00
  • miasto : Gdańsk
  • ulica : Pokoleń Lechii Gdańsk 1
  • miejsce : Stadion Energa Gdańsk
  • bilety : wstęp wolny
  • www : http://www.amberfest.pl/
logo
A A

7 września 2019 na Stadionie Energa Gdańsk odbędzie się największy w Polsce północnej festyn biesiadny – AMBER FEST.  Wydarzenie będzie wyjątkową okazją, by spędzić czas na rodzinnej zabawie, skosztować tradycyjnych polskich przysmaków i spróbować lokalnego piwa. AMABER FEST Gdańskie Święto Piwa
Celem imprezy, organizowanej przez Stadion Energa Gdańsk oraz Browar Amber, jest promocja produktów regionalnych, edukacja z zakresu tradycyjnej produkcji spożywczej oraz promocja zdrowej żywności. Goście festynu będą mieli okazję odkryć smaki lokalnych wyrobów, takich jak wędliny, przetwory i miody prosto od producentów oraz poznać twórców rękodzieła.

AMBER FEST to również nie lada gratka dla smakoszy złotego trunku. Uczestnicy będą mogli skosztować specjalnie przygotowanych piw z Browaru Amber – znanego za sprawą takich legend jak lager, pszeniczne czy koźlak.


AMBER FEST to największa w Polsce Północnej biesiada dla wszystkich smakoszy piwa i produktów regionalnych. Piwo z Browaru Amber, stoiska z lokalnymi produktami najwyższej jakości, wypiek chleba, pokazy warzenia piwa oraz live cooking, animacje dla dzieci to atrakcje, których nie możesz przegapić.  Amber Fest to wspaniała okazja do rodzinnej zabawy na świeżym powietrzu.


Uczestnicy spragnieni kulinarnych wrażeń będą mogli spróbować dań z różnych części świata. Wszystko za sprawą aż trzydziestu restauracji na kółkach, które będą czekać na gości w ramach towarzyszącego imprezie zlotu foodtrucków. Wśród wachlarza smakowitych propozycji nie zabraknie kultowych frytek belgijskich, soczystych burgerów czy włoskiej pizzy, ale również bardziej egzotycznych alternatyw, takich jak potrawy kuchni tajskiej, gruzińskiej czy indyjskiej.

Nieodłącznym elementem festiwalu jest muzyka. Zróżnicowany repertuar zapewnia dobrą zabawę oraz wyjątkowy klimat imprezy. W tym roku dla uczestników Amber Festu wystąpią Etna Kontrabande, Dawid Albaaj z zespołem, Mad in Poland oraz Zespół The Moon. Koncerty będą rozbrzmiewać na scenie pod Stadionem Energa Gdańsk od godz. 17:00 aż do północy.
Dobre Tanie Taxi Gdańsk Trójmiasto
Dla wszystkich, którzy chcieliby przeżyć to wydarzenie w najbardziej wyjątkowych warunkach, organizatorzy przygotowali Pakiet Biesiadnika. W jego skład wchodzą między innymi specjalne miejsca w komfortowym namiocie festiwalowym znajdującym się tuż przy scenie, grill oraz piwny open bar. KUP BILET

Amber Fest jest jednym z najważniejszych wydarzeń w trójmiejskim kalendarzu imprez, dostrzeganym również na arenie ogólnopolskiej. Organizatorami festiwalu są Browar Amber i Stadion Energa Gdańsk. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Impreza rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa aż do północy.

Organizatorzy: Stadion Energa Gdańsk i Browar Amber


Browary restauracyjne - są tutaj


Tanie noclegi w Gdańsku - polecają Pokoje Lulu :-)


Tanie noclegi - Gdańsk - Lulu


AMBER FEST - Gdańskie Święto Piwa 2019