Dworek Pani Walewska - restauracja, sala bankietowa, weselna

iconiconiconiconicon
iconiconiconicon
A A

Dworek "Pani Walewska" to wyjątkowe miejsce, w którym staropolska gościnność z Hotel Restauracja Sala Walewscy Gdańsknależytą starannością jest pielęgnowana przez gospodarzy. Dworek, choć powstał w roku 2004, już mocno sobie zaskarbił uczucia gości, którzy go odwiedzili. Każdy gość, czy to podróżny, krewny albo turysta, w dworku naszym tak samo dobrze wypoczywa. W 2010 roku Dworek wzbogacił się o nowy, duży budynek wielofunkcyjny z wygodną salą na wesela, przyjęcia oraz imprezy okolicznościowe.


Pani Walewska - Hotel Walewscy Gdańsk


Dworek Pani Walewska jest kameralnym miejscem, które pozwala na spokojny i miły wypoczynek, jednocześnie stanowi doskonałą baze noclegową dla turystów i spotkań biznesmenów. Dobry dojazd z Trójmiasta i lotniska umożliwia szybkie i łatwe dotarcie do celu podróży. Jest to również dobry punkt Dworek Restauracja Pani Walewska - bankiety Gdańskwyjazdowy na Szwajcarię Kaszubską, co z pewnością docenią sobie osoby, które lubią wypoczywać na Pomorzu odwiedzając różne miejsca naszych wspaniałych okolic. Mieścimy się w odległości 1 km od obwodnicy trójmiejskiej przy trasie Gdańsk - Kartuzy.

Nasze unikalne położenie docenia wielu gości. Tylko od nas najszybciej można dotrzeć do takich miast jak Gdańsk, Sopot czy Gdynia bez narażenia się na uciążliwe pokonywanie coraz bardziej zatłoczonych dróg miejskich. Nasze komfortowe pokoje są wyposażone w łazienki, TV SAT oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Do dyspozycji jest również parking strzeżony.


Te komfortowe warunki doceniają organizujący zabawy towarzyskie i rodzinne, wesela, stypy, zamknięte imprezy firmowe, komunijne, urodzinowe, bale karnawałowe czy przebierańców.

Sala bankietowa Gdańsk wesela przyjęcia bakietyDysponujemy świetnie przystosowaną do zabawy w szerokim gronie salą (do 140 osób), posiadającą wszelkie niezbędne zaplecze i doskonałe nagłośnienie. Nowoczesny układ świateł pozwala na wygodną konfigurację oświetlenia zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Bardzo wydajna klimatyzacja gwarantuje, że najgorętszym miejscem na sali jest parkiet. Posiadamy wszystko, co niezbędne dla zorganizowania dobrej zabawy. Jedyne co trzeba ze sobą zabrać to grono sprawdzonych przyjaciół i znajomych.


✔️ Oferta noclegów 🏨 w Dworku i Hotelu Walewscy - jest tutaj
✔️ Oferta imprez okolicznościowych (wesela 💑 , chrzciny, komunie itp.)  jest tutaj

Dzieci do 4 lat nie płacą za pobyt. W zależności od długości pobytu możliwość negocjacji cen !

Naszym atutem jest również Restauracja Walewscy -poprzednio Restauracja Pani Walewska. Restauracja Walewscy Gdańsk przyjęciaKontynuacja dobrych tradycji poprzedniczki zapewnia wysoki poziom serwowanych potraw. Zapraszamy na skosztowanie wspaniałej kuchni francuskiej oraz staropolskiej. Wyśmienite mięsiwa, dziczyzny oraz ryby przyrządzane są w najbardziej oryginalny sposób z utrzymaniem najwyższego kunsztu tak, aby zachwycić nawet najbardziej wyszukane podniebienia smakoszy. Historia naszej kuchni sięga wspaniałych czasów, w których rodzili się najwspanialsi mistrzowie kuchni. Paryskie dwory zawsze słynęły ze wspaniałych dań i wybrednych gustów. Państwo także mogą na chwilę przenieść się w tamte czasy i zapragnąć tego, co najwspanialsze i najznakomitsze.

Duży wybór win z bardzo dobrze zaopatrzonej piwniczki, będącej kolekcjonerską pasją właściciela oraz atmosfera całego otoczenia, stwarzają niezapomniany klimat prywatności i jedno z najbardziej ulubionych miejsc na spędzanie wolnego czasu.


Zapraszamy w gościnne progi Hotelu Walewscy i Dworku Pani Walewska!